Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akivel a...

Van köztetek olyan, akivel a héten vagy a multhéten szakított a párja, jegyese? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem január végén, de még mindig ugyanolyan rossz mint akkor volt.

Bárcsak valami haladás lenne, mondjuk hibáztathatnám, haragudhatnék rá, de egyelőre még mindig a hülye rózsaszín ködben vagyok, pedig előtte 3 évig voltunk együtt, együtt is laktunk. :( 24L

Te hogy vagy?

2012. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanez van itt is...
2012. ápr. 8. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

én is itt vagyok, sajnos nagyon nehéz, de minden agyban dől el, és ha eldöntöd, hogy túllépsz akkor könnyebb

nekem sokat segít a család és az, hogy most teljes gőzzel a munkába temetkezem

sok sikert mindenkinek, én is minden este sírva fekszem le :(

2012. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi tegnap szakitottunk. Eleg szarul vagyok egyenlore, de megprobalok koncentralni a jovore. Az a legrosszabb, hogy magamban keresem a hibat, csak szenvedek, de kozben tudom, hogy ez nem csak rajtam mult.

2 evig voltunk egyutt.(: Szep volt..

Sok sikert Neked, fel a fejjel!

2012. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiszitek hogy még remény? Én szeretném hinni, hohy az egész csak egy rossz álom, melyből ha felébredek ő mosolyog vissza rám reggel s súgja nincs semmi baj...
2012. ápr. 9. 07:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre mert csak magadnak okozol fájdalmat. Én inkább olyan szép dolgokra gondolok, hogy milyen jó lesz ha elérem ezt vagy ezt a sikert, és milyen jó lesz ha végre tényleg megtalálom a számomra ideális pasit. Ha folyton rá gondolsz és olyanokat gondolsz de jó lenne ha véget érne ez a rémálom akkor nem fogsz tudni hamar kigyógyulni ebből a helyzetből. Sajnos én is volt már, hogy beleestem ebbe a hibába, most megpróbálom máshogy csinálni és most így jobban vagyok. Mi történt veletek, miért mentetek szét?
2012. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi tegnap szakítottunk,akkor lesokkoltam talán el se hittem,sírva feküdtem sírva keltem,de eldöntöttem hogy túlkell lépnem rajta,szép volt de ennyi volt nekünk megírva,az biztos hogy soha nem felejtem el, fel a fejjel mindenkinek :)
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, irigyellek, hogy ilyen erős vagy, de persze igazad van, mert minden fejben dől el.

Néha én is úgy érzem mint te, és el tudom hinni, hogy lesz ez még jobb is, de aztán visszaesek.

Két hónapja szakítottunk.

Azt remélem a pozitív időszakok egyre hosszabbak lesznek. :)

2012. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem te is vagy olyan erős :) nem mondom hogy nem sírok,de örülök hogy ilyen szép élményekkel gazdagodtam :) kitartás 17/L
2012. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!