Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a gyereket ha...

Megtartanátok a gyereket ha más az apja nem a férj?

Figyelt kérdés
A férj és feleség különköltöztek kb 5 hónapra. Mindkettőnek lett másik kapcsolata, és a nő terhes lett egy másik férfitól, de közben mégis kibékültek egymással a férjjel. Ez azután derült ki miután újra összeköltöztek. Megtartanátok és nevelnétek közös gyerekként (első baba lenne) vagy elvetetnétek?
2012. ápr. 8. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Nőként nem vetetném el. Viszont ha férfi lennék nem kéne ilyen nő. Más kérdés persze, hogy itt a férfi is ilyen...szóval összeillenek.


Mindenesetre ilyen instabil kapcsolatban a gyerekemet választanám mindenek előtt. Ő a legbiztosabb pont ebben a történetben.

2012. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

A férj tudja? Ha nem tudja, akkor azért vetetném el, ha pedig tudja, akkor meg azért.


Nem élnék a férjemmel abba a hitbe ringatva őt, hogy a közös gyerekünket neveljük. A pofátlanság netovábbja.

Ha a férj tisztában van ezzel a ténnyel, akkor pedig előbb-utóbb visszaköszön a dolog. Melyik férj nevelné szívesen azt a gyereket, amit a felesége egykori hapsija csinált neki?



A sztori tanulsága: még azelőtt békülj ki a házastársaddal, mielőtt mással kufircolnál.

2012. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
annyi esze nincs a nőnek, hogy védekezzen... nem tudom mit tennék.Ha a férj lennék valószínű szakítanék.
2012. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem tartanám meg. Ha még beleegyezne is a férj,akkor is örökké éreztetné majd a gyerekkel,hogy nem ő az apja. Sőt,ezek szerint nem stabil a házasságuk,minden vitánál az asszony fejéhez vágná a zabi gyereket.

A gyerek szenvedne legjobban ebben a helyzetben. Az ő érdeke az első.

2012. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem csak egy ember döntése, hanem mindkettőjüké. Ha én lennék a terhes csaj, akkor megmondanám a férjemnek az igazat, hogy a gyerek nem tőle van (de ha nem idióta, akkor nyilván ő is ki tudná számolni, hogy az alatt az 5 hónap alatt fogank meg, amikor külön voltak) és együtt döntenénk el. Ha csakis rajtam múlna, mert mit tudom én a férjem azt mondja, én döntsem el, akkor megtartanám. Az a kisbaba egészséges, a lehetőség is megvan, hogy felneveljük (gondolom, van pénz, lakás stb.), a baba nem tehet róla, hogy így alakult a szüleinek a sorsa, megadnám neki a lehetőséget, hogy megszülethessen és felnőhessen.
2012. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
szégyenemben elásnám magam
2012. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Szegény gyerek, neki sem lesz már se normális családja, se normális élete.
2012. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Valahogy kihagyta mindenki az igazai apát, aki lehetséges hogy igényt tartana a saját gyermekére!

Ilyet biztosan nem tennék, mert ha még lenne is más, védekeznék. Én nem hiszem, hogy sok egészséges, nemzőképes férfi szeretné más gyerekét nevelni, akár milyen csúnyán is hangzik. Ráadásul nőként attól az embertől szeretnék gyereket akit szeretek, akivel fel szeretném nevelni. Egyszóval semmi képen nem tartanám meg a babát!

2012. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

jeszus. rosz link. bocsi....hagyjátok figyelmen kívül...már megkértem valakit hogy jelentse

heylesen a válaszom:


MiladyDarthTroll válasza:


"Valahogy kihagyta mindenki az igazai apát, aki lehetséges hogy igényt tartana a saját gyermekére!

"

persze hogy kihagyták...ha igényt tartana rá, lehet kihordani...ha meg nem (és nyilván nem..) akkor meg lehet csöndbenmaradni.

2012. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen párt. A baba megszületett, szülőkön kívül senki nem tudta az igazságot, de "meglepő módon" válás lett a vége. Szegény kissrácnak meg nincs is apukája, mert aki csinálta, az azon nyomban eltűnt, az anyukája meg nem akarta, hogy a volt férjével (az adoptáló apuval) tartsák a kapcsolatot. Szép történet. Egyébként pedig nagyon nem vagyok híve az abortusznak, főleg ha színtiszta ostobaság / felelőtlenség miatt "kell" egy bébinek meghalni. Sőt ezek után ez a há
2012. ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!