Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékkal ki lehet egy anyát...

Ajándékkal ki lehet egy anyát békíteni?

Figyelt kérdés
Nos, anyummal összevesztem és már fogalmam sincs, hogy mit csinálja hogy megenyhüljön. Eddig nagyon szoros volt a kapcsolatunk(mondhatni a legjobb barátnők), de most... A pokolban érzem magam. 17/L
2012. ápr. 10. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anyukámat biztos nem. Ő sokkal inkább értékeli, ha igyekszem a kedvében járni egy veszekedés után... Mivel nem vagyok ilyen, inkább mindig megbeszéljük.
2012. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem ajándékkal kell "megvenni" anyud szeretetét, hanem azzal, hogy normálisan viselkedsz és a lehető legtöbbet megteszed azért, hogy a továbbiakban is szoros legyen a kapcsolatotok. A legjobb, ha beszélgettek, minél többet. Ha látja, hogy mindent megbeszélsz vele, mert megbízol benne, nagy rá az esély, hogy minden visszaáll a régi kerékvágásba.

18/L

2012. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2012. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb és legjobb ajándék a békülésre az ha önként segítesz neki a házimunkába, elmosogatsz, segítesz neki a főzésbe, kiteregeted a szennyest, segítesz a takarításban.
2012. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne ajándékot vegyél neki, hanem segíts ahol tudsz.
2012. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy őszinte "neharagudj Anyu"-val többre jutsz szerintem...
2012. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajándék nem túl jó ötlet.Nem tudom min vesztetek ennyire össze, de egy valóban őszinte bűnbánat, bocsánatkérés többet érhet minden ajándéknál.
2012. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A túl szoros kapcsolat 18 évesen nem jó. Anyuka ne legyen a legjobb barátnőd, mert ő az anyád: a korosztályodból keress magadnak barátnőt! Nem lehet egyszerre anyuka a támaszadó szülő, aki vertikálisan a gyermeke fölé rendelt, és horizontálisan testvérkapcsolat (ez a barátság alapja is).


Ha az összeveszés alapja az, hogy te lazítani akarsz a kapcsolaton és a személyiséged érésének megfelelően leválni akarsz anyuról, ő pedig nem hagyja, és szoros kötésben tart, akkor NEM SZABAD!!! bocsánatot kérni, mert te nem vagy bűnös sem pedig hibás! Ő a hibás, mert nem enged leválni.


Ha bármi más az alapja, valódi hiba, amit elkövettél (de nem az, hogy ő feldühített és kiprovokálta belőled, hogy durván viselkedj vele vagy szólj neki vissza!), akkor elég egy "bocsáss meg anya, sajnálom, hogy megbántottalak" mondat, de ezt csak akkor érdemes mondnai, ha valóban úgy is gondolod. Nem kell lefizetni anyukádat, sem megvesztegetni. Édesanyád, ha téged jól nevelt és önmaga felnőtt ember, akkor nem durcizhat egy őszinte bocsántakérésre. Ha nem, akkor hagyni kell, hadd durcizzon.

2012. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!