Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdés. : 4 évvel ezelőtt...

A kérdés. : 4 évvel ezelőtt elváltak a szüleim,3 éve meghalt az apám, anyám összejött 1 alkoholistával akit kidobtam a házból, mert neki ment anyámnak, anyagilag tönkrementünk, anyám ismét összejött 1 tetüvel?

Figyelt kérdés
A kérdés: nem jogos, ha öngyilkosságon gondolkodom néha, mivel 22 éves léttemre dolgozom mint egy állat na meg a fentiek?

2012. ápr. 10. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
sokan dolgoznak 22 évesen szóval ez miatt pl. nem. Másrészt meg sajna ki kell bírni, ilyen ez az élet sajna... sokszor pofán vág
2012. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy, igen, jogos, hogyha sötét gondolatok járnak a fejedben. De tudnod kell, az öngyilkosság semmire sem megoldás, az életben vannak lejtők és hegyek, szomorú és boldog időszakok. Te most épp egy nagyon mély lejtőben vagy, viszont ez nem jelenti hogy a dolgok soha nem fognak már jobbra fordulni. Ha nem hiszed el hogy az életed idővel szebb lesz, akkor gondolj anyukádra, a barátaidra. Gondolj bele, mi lenne velük nélküled, mennyire szomorúak lennének ha meghalnál. Az élet sosem lehet ANNYIRA rossz.
2012. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam 22 évesen. Ahogy sok százan, ezren.


Apukád halála... na, ez engem is nagyon megviselne :-( Részvétem :-( Nem tudom, hogy ezen hogy lehet túljutni.


Ami anyukádat illeti: költözz el. Ő élje az ő életét, te a tiédet.

2012. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha 1-2-szer pofánvágna, idd el nem bánnám, de engem a földbe döngöl, az apám volt a példaképem, és napi több száz mázsa súlyt mozgatok már 5 éve ( am kivülről semmi sem látszik-mint 1 átlag család)
2012. ápr. 10. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze a cuccod és hagyd ott őket. Bérelj egy szobát vagy néhány kortársaddal egy lakást és éld az életed, nyugodtan.
2012. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát bizony itt az ideje elköltözni. Mást nem tehetsz. Tudom hogy anyukád miatt aggódsz de hidd el felnőtt nőként ő választott úgy ahogy, ezt tiszteletben kell tartanod. Annyit tehetsz hogy biztosítod őt: ha baj van akkor te segítesz neki csak szólnia kell. De ezek után nincs értelme ott maradnod.
2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, akik hasonló helyzetben vannak, hidd el, sokan gondolnak rá, hogy elég volt, köszönöm. De te 22 éves vagy, a saját életedet majd úgy alakítod, ahogy akarod (persze az élet néha újra p.fánvág).Költözz mielőbb, anyukád meg vessen magára, talán észhez is térne, ha nem lenne, aki finanszírozza őket! 22 évesen h.lyeség ezen gondolkodni, inkább örülj, hogy felnőtt vagy, léphetsz, és élhetsz végre máshogy.
2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, könnyű innen írni, hogy költözz el, ti sem tennének, emögött azért több van... Nehéz helyzetben vagy... A probléma megoldásához egyedül te kevés vagy, ehhez kéne anyud is. Az a "tetü" dolgozik? Iszik? Mitől tetü? Miért gondolod hogy nincs miért élned? Lehet hogy jelenleg rossz, de idő kell hogy helyre hozzátok valahogy.. Ettől függetlenül lehetsz még boldog, olyan sok ember dobja el magától az életet, ne tedd te is. Megölöd magad, és? Mi változik? Anyud még mélyebbre süllyed, és nem lesz mögötte senki, aki felkarolja. Szüksége van rád!! Apukád miatt részvétem....
2012. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A "tetű" bizony munkakerülő és próbálja titkolni, hogy iszik csak hát elég bénán, én havi 120 000-et keresek , de ezért napi 12 órát dolgozom 22-24 napot havonta kőkeményen.
2012. ápr. 11. 14:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Amin nem tudok túllépni, az az apám halála, mert ő volt a példaképem, és nagyon jó emberként élte kis életét, áttétesen halt meg, a kezeim közt, borzalmas kínokon ment keresztül-zok szó nélkül(az orvosa szerint a falat kellet volna kaparnia a fájdalomtól) halála előtt 2 héttel még -10 fokban erdőn dolgozott
2012. ápr. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!