Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás, válás után kibékülés...

Szakítás, válás után kibékülés? Mennyi idő után sikerült? Történetek is érdekelnének!

Figyelt kérdés
Mennyi idő után sikerült újra összejönnötök és ki szakított kivel és ki kezdte a kezdeményezést és mennyi idő telt el a szakítás és a békülés között?
2012. ápr. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Párom szakított velem, 4 hónap múlva hívott, hogy nem tud élni mégsem nélkülem.
2012. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 18:51


Ő szakított veled?Vagy te ő vele?Te nő vagy férfi vagy?

2012. ápr. 13. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

mint írtam a párom szakított velem és ő is csinálta vissza a dolgot. én vagyok a lány

az egy másik kérdés, hogy utána megtette még egyszer, de aztán már én nem voltam hajlandó még egyszer visszafogadni.

2012. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párom (férfi) szakított velem, nagy hülyeség miatt, ill. az ő gyengesége, vagy inkább baleksága miatt. Értsd: lecigányoztak a családja engem, holott nem is vagyok az. Útban voltam akkor náluk, amikor a páromat akarták "csicskáztatni" és kellett egy röhejes kifogás, h. eltávolítsanak minket egymástól, leginkább engem a családjuk házából. Hezitált a családja és köztem, nagyon bántott, hogy a családja nyomására szakított velem, mert hogy ő nem bírja már a piszkatúrát, hogy én cigány vagyok. 1 hét után mégis úgy döntött, én fontosabb vagyok a családja véleményénél.

Kb. 1 hónapja én szakítottam vele, mert elegem lett abból, h. másik csajjal flörtölget a neten, miközben mi egy párt alkotunk, ebbe részletesen nem mennék bele, de elég durva dolgokról szólt a csevej kettejük között az én sérelmemre. Azóta én nem kerestem, naná, hogy nem, ő sem keres, de jobb is.

2012. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2004-ben, 20 évesen ismerkedtünk meg, 2 évig jártunk.

Aztán egy sikertelen egyetemi éve után hazaköltözött, kb. 40 km-re.

Nemsokára szakítottunk, de a kapcsolat fennmaradt közöttünk, jó barátság alakult ki.

Nekem azóta volt jó néhány párkapcsolatom, ő is próbálkozik, több-kevesebb sikerrel.


Nekem jelenleg 3 éve van barátom, aki féltékenykedik, hogy miért tartom a kapcsolatot az exemmel.

De én már nem pasiként, hanem jó barátként tekintek rá, és nem fogom megszüntetni a barátságot, ami régebb óta tart, mint a párkapcsolatom.

Kicsit tényleg úgy érzem, mintha ő többet érezne, de semmiféle lépést soha nem tett felém..



28/n

2012. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy évig voltam együtt a párommal, mikor Ő suli miatt elköltözött a városból. De így már nem nagyon működött a kapcsolat, a távolság miatt. Aztán szakítottam vele, mondtam hogy nekem ez így nem jó. Eltelt 5 hónap és újra összefutottunk, beszélgettünk és végülis újra összejöttünk. A dolog ismét nem működött, igazából a probléma újra a távolság lett és az Ő lustasága. Ritkán járt haza folyton én mászkáltam hozzá és elegem lett belőle, hogy mindig nekem kell alkalmazkodni. Aztán akkor mondta h kár volt összejönni újra, így szakított velem. Eltelt azóta már több mint 2 év, de most újra találkoztunk, és megint úgy áll a dolog, hogy ha együtt vagyunk úgy viselkedünk mintha együtt lennénk, de közben meg mégsem. Nekem ő volt az első igazi szerelem, azóta volt pár próbálkozás de egyikünknek sem jöttek össze azok a kapcsolatok. Foggalmam sincs miért nem tudjuk elengedni egymást. De most biztos, hogy nem fogunk összejönni, mert már én is másik városban tanulok és abszolút összeegyeztethetetlen az életünk.
2012. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!