Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem ítél el mindenki?...

Miért engem ítél el mindenki? Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Férjemmel 12 éve ismerjük egymást, 10 éve vagyunk házasok. Van egy 9 és egy 4 éves gyerekünk. Én is dolgozok.

Kiderült, hogy a férjem megcsalt egy 18 éves "nővel". Mivel még nagyon szeretem, próbáltam leülni és megbeszélni: mi hiányzott, mit rontottam el, min változtassunk. Egy ideig minden jó volt. Bár elvileg és gyakorlatilag is ellenzem, mégis megcsináltattam a melleimet is, mert ezt is felhozta "ellenem". Meg sok apró változás: kevésbé kellett besegíteni a háztartásba és a gyerekekkel, ha felrúgta a hétvégi családi programot egy haver miatt nem rendeztem jelenetet.

Most kiderült, megint félrement, ráadásul megint egy kislánnyal. Úgy döntöttem, elég volt. Elköltöztem a gyerekekkel és beadtam a válópert.


A barátok, rokonok szerint MIATTAM ért véget a házasságunk. Szerintük nagyon önző vagyok.


Ti mit gondoltok?

Nem megerősítést várok, hanem őszinteséget!


Köszönöm


2012. ápr. 16. 17:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
A férjed egy kretén,már bocs.Amúgy nem hiszem,hogy benned van a hiba.Hidd el,a kislányokat is dobni fogja egy másik kislányért.Az ilyeneknek szerintem nincs is lelke,egyik nő sem jelent nekik semmit.
2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem te vagy a hibás.

Én biztos nem ítéllek el.

Én azt gondolom, ha egy férfi vagy egy nő félre lép, annak oka van. Te is leírtad, hogy hiányoztak dolgok a férjednek, ami miatt megcsalt, de te változtattál rajta.

A baj ott kezdődik, hogy szerintem egy főleg ilyen hosszú ideje tartó házasságban, nem az lenne az első, hogy valami nem tetszik, akkor félrelépek.

A férjednek előbb kellett volna megmondani mi a gond, aztán lépni, ha nincs változás. De ő előbb lépett félre és ráadásul utána is, mikor te mindent megtettél. És ez egy gusztustalan dolog volt a részéről!

Ha valakit ebben a helyzetben el lehet ítélni, akkor az csak is ő.

És most őszintén! Ő tökéletes volt? Nem hiszem. Mégsem léptél félre. Nem érdemel meg téged.

Kívánok neked egy olyan társat, aki mellett megtalálod a boldogságodat.:)

2012. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2%
Nem lehet, hogy fiatalon házasodtatok és nem "élte ki" magát, és most próbálja bepótolni? Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szeretett téged, és csak abban vagy hibás, hogy az első félrelépés után még egyáltalán szóba álltál vele.

A műtétet meg igazán kár, hogy bevállaltad.

Remélem, a "barátokat" okosabban fogod szelektálni.

2012. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg nekik, persze, hogy miattam ért véget! Nem voltam elég hülye hozzá!
2012. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg megerősítést vársz. Tényleg azt gondolod, hogy leírod 5 sorban egy 12 éves kapcsolat pár húzását egy oldalról és bárki tud érdemben hozzászólni? Nem fog tudni.


Azt gondolom, hogy a barátok, rokonok jobban meg tudják ítélni ezt.

2012. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már a kérdező legyen a hibás,mert a párja a fiatal csirkéket szereti!Mi a hibája ennek a kis nőnek megöregedett 12évet?Gondolom a párja se lett fiatalabb szebb.Valóban az első alkalom után páros lábbal kellett volna kirúgnod!A barátokkal ne foglalkozz, tudod madarat tolláról..a rokonai meg haza beszélnek.Fel a fejjel és élj tovább vidáman lesz még párod sokkal különb!
2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ragozhatjuk a dolgokat ezzel a ki a hibás stb.

De két tény van:egy két gyerekes apuka kétszer megcsalta a feleségét,valamint az,hogy a kedves kérdező megpróbálta helyretenni a kapcsolatot.

Ha a párodnak baja van azt veled kell,hogy megbeszélje nem pedig egyből félrelépni.Neked van igazad!

2012. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném ,hogy a Te rovásodra lehetne írni,hogy nem bír ellenállni a nőknek,hiszen még a melleidet is megcsináltattad miatta.Úgy hiszem elég jól keres, beteremt mindent,elbűvöli a környezetét azt hiszi ezzel le van tudva a család meg a feleség.Téged viszont irigyelnek a kívülállók,úgy gondolják mindent megkapsz mégsem tudsz elnézni neki ilyen"apró kis hibákat".De inkább légy úr a pokolban mint szolga a mennyországban.Mindenképpen írj,hogy tudjam kívülállóként jól látom e a dolgot.
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%

Jahogy ez a "nem megerősítést várok", hogy mindenki aki azt írja, hogy Te vagy az áldozat és a férjed a hibás, az fel van pontozva, aki esetleg felhozza, hogy ezt több szemszögből és alaposabban kéne megnézni, és azokra hallgatni akik ezt évekig végignézték, az meg le van pontozva. :)


Amúgy a kérdező nem írta, hogy ezek az ő vagy férje barátai/rokonai.

2012. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!