Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha két pici...

Mit tennétek ha két pici gyermeketek lenne és gyógyíthatatlan betegséget diagnosztizálnának?

Figyelt kérdés
Ha közölnék, hogy fél év vagy akár két év lehet amit maximálisan élhetnétek, úgy hogy közben két pici gyermeketek lenne és egy olyan férjetek, akire nem hagynátok őket? :(
2012. ápr. 16. 20:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
52%
Beletörődnék. :(
2012. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Olyan családtagra bíznám őket akiről tudom hogy rendesen fognak gondoskodni róluk és szeretik a gyerekek is. Idegenhez vagy otthonba nem. Te vagy beteg kedves kérdező?
2012. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Végrendeletet írnék, hogy kihez kerüljenek a gyerekek.
2012. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom... nem lehet végrendeletet irni hogy kire hagynád öket? szüleid,legjobb barátnö ilyesmi?de én nem hiszek az orvosoknak ugyhogy én biztos addig járnék amig gyogymodot nem találok. vannak csodák. sokan tulélték aki küzdöttek. miért kéne már elöre beletörödni?
2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
42%

először is mielőztt gyereket vállaltam végigondoltam, hogy ezt az embert akarom-e apának, és ha valami velem történne, akkor rá tudnám-e bízni a gyerekeket.

Ha nem ilyen lenne, nem szültem volna tőle gyereket.

Ha mindketten meghalnánk ott vannak a családok,ismerem a sajátomat és az övét is, nem lennének a gyerekeink "árvák" egy napig sem.

2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Kedves
2012. ápr. 16. 20:30
 7/45 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Kedves Utulsó! Gondolod, hogy amikor gyereket vállalsz, már tökéletesen tisztában vagy vele, hogy az eddig gyermek nélküli párod, mégis milyen apa lesz? Gratulálok.
2012. ápr. 16. 20:33
 8/45 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet mit tenni, nem végrendeklezhetsz, hogy kire "hagyod" a gyerekeid, mert ha te meghalsz akkor automatikusan az apához kerülnek. Esetleg jogi úton meg lehet oldani a nagyszülői láthatást (ebben nem vagyok biztos, szerintem egészen vad ötlet, de hátha), és megkérhetnéd édesanyád vagy anyósodat, hogy tartsa szemmel a gyerekeket. Lehet, hogy apuka amúgy is le akarja majd passzolni a nagymamihoz a gyerekeket.
2012. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Én biztos nagyon bénán választottam a férjemet... Sajnos évekig fogalmam sem volt, hogy ilyen is tud lenni. Most viszont ez a "kérdezők lehordása" rajtam sajnos nem segít. Jó neked, hogy ilyen bölcs vagy, talán ha így van, akkor a kérdésre is válaszolhatnál, ami úgy hangzott, hogy mit tennél, nem úgy hogy mit kellett volna tenni.
2012. ápr. 16. 20:39
 10/45 A kérdező kommentje:
Kedves 20:30-as Válaszoló! Én sem hiszem, hogy lehet ilyesmiről végrendelkezni. Valószínűleg idővel lepasszolná őket, vagy elkallódnának. Ez az, amit nem szeretnék.
2012. ápr. 16. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!