Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk apuval?

Mit csináljunk apuval?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megcsalta anyut. Még nyáron, azóta anyuval válásban vannak, és a nő az orránál fogva vezeti.. Én nem tudom, és nem is akarom a kezét fogni nullahuszonnégyben. Az a baj, hogy a nő egy igen kétes multú nő, legyen elég annyi, hogy neki nagy tartozása van egy banknál és most más ember pénzén élősködik (mondjuk nem mintha nem ezt tette volna egész eddigi életében), de apa is rájött már erre, többször szakítottak, és sarazták egymást, de apa mindig visszamegy hozzá. Mit csináljunk vele? Már az ész érvekre se hallgat. Nekem elegem vana nőből, hányingerem van tőle és legszívesebb jól arconköpdösném, mert tényleg egy gusztustalan nő. Segítsetek kérlek, mert nem tudom meddig bírjuk cérnával apám viselkedését, és félek, hogy az ő egészsége is rámegy..

2012. ápr. 18. 21:26
 1/5 anonim válasza:
aki hülye...nem a te feladatod hogy megold a dolgot.
2012. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a te dolgod, apád nagyot fog koppani de magára vessen mert ő szúrta el, te maradj anyukádnál és ennyi nem is fog ártani neked, így.
2012. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű szituáció. Ez igazából tényleg az apud dolga, nem sok mindent lehet vele kezdeni, ha már az ész érvekre sem hallgat. A végén még te kapod meg, hogy "a gyereke őt ne oktassa ki", vagy ilyesmi. Inkább anyukádra kellene ezt az energiát fordítanod, elvégre a válás (+ a megcsalás ténye) őt is megviselheti.
2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet Apád egye meg amit főzött, megérdemli. Csak a vagyonát rá ne írassa...
2012. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát már az is tervben volt hogy ami van vagyona apának, mert ugye a nőnek nincs arra hitelt vesznek fel és abból fognak együtt dolgozni. az a baj, hogy a mamámat is megőrjíti ez, aki már 72 éves és félek hogy belehalhat ebbe az idegeskedésbe, attól félek, hogy az utcára fog kerülni, mert ez a nő kisemmizi.
2012. ápr. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!