Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Apám egy szemét

Mit csináljak? Apám egy szemét

Figyelt kérdés

Nem vagyunk gazdagok, sőt...

A házra,kocsira vettünk fel hitelt még anno, nem tudtuk, hogy ilyen helyzetben lesz az ország. És már nagyon sokat kell fizetni. Apámat eltanácsolták, és most egy továbbképzési iskolába jár. Nem zavarja, hogy már lassan kenyeret sem tudunk enni, de ő játékgépezik meg iszik. Anya ma bement az óvodába a kis tesómért, és apám is bement mert épp akkor jött be a busz, és bement totál pálinka szaggal. Leéget minket az egész község/falu előtt. Csak magával törődik, le se sza*ja a fejünket. Anyámmal amikor veszekednek, elmondja mindenféle hülyének. Már lassan ott tartok, hogy neki megyek.


16/F



2012. ápr. 19. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

akkor dobd ki


ba dum tss

2012. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én megmondanám a szemébe a frankót! Ki-baszik veled, ki-baszik a családdal azért mert ő már föladta. Sajnos a magyarok nagy piások, az én apám is alkesz, de nekem szerencsém van mert nem élek vele kb 24 éve. Mikor anyámat ócsárolta vagy akármilyen szemé-tséget művelt, fölhívtam és megmondtam neki hogy fogja vissza a pofáját,mert átrendezem az arcberendezését. Azóta tisztelettudó.

Nem mondom, hogy tedd te is ezt, mert te még kölyök vagy.

De én bevállalnám a verést és megmondanám a szemébe hogy egy büdös alkoholista tahó aki nem tud mást csak piálni és szét-baszni maga körül mindent ami eddig jó volt. és szedje össze magát. Vagy lelépsz, vagy megszokod.

2012. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apád rosszul teszi, amit tesz, ahogy veletek bánik, de eszedbe ne jusson tettleg bántalmazni! Akármilyen is, mégiscsak az apád. Inkább kérjetek segítséget a családsegítőtől, míg el nem fajul jobban a helyzet.
2012. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem ismeretlen, viszont ha anyud intézne egy olyan vizsgáló emberkét, aki a család helyzetét figyeli, vizsgálja, akkor gyorsan le lehet fülelni, és mit ne mondjak, én nem választanám a face to face verziót, mert nem fogja felfogni... mint írtam egy olyan vizsgáló emberkét kell kirendelni, aki elbeszélget az öreggel, és akkor lehet fejéhez kap... + meg kell vele értetni, hogy másként nem tudtok tovább így élni...meghát nem akartok éhen halni! nameg attól függ hány éves vagy...halottam olyanról is, hogy egy srác ráküldte az apjára valami böhöm nagy komályát mikor este ment haza az öreg, és beverte a fejébe, hogy ha még egyszer panaszt hall rá, akkor megismétlődnek a pofonok...hát van mikor hasznos!!!
2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk apámmal...mindig amikor ezt csinálja mondjuk, hogy mi a f*szt csinál..tönkre teszi a családot és leéget minket az egész falu előtt. De ő erre csak annyit mond, hogy: "akkor anyád miért nem ment másik férfihez?" - "ha nem tetszik váljunk el" - "kit érdekel" - "le van szarva" stb...stb...aztán másnap adja a jópofit meg engem sem egyszer küldött a földre kiskoromban...jó, hogy egy 10-11évessel el tud bírni...szánalmas...ha egy újjal hozzá nyúl anyámhoz megölöm!!!
2012. ápr. 19. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyád miért nem válik el töle?
2012. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!