Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám azt mondta nekem...

Az anyám azt mondta nekem hogy:egy problémás ribanc vagyok.!?

Figyelt kérdés
Az anyám tegnap azt mondta nekem hogy egy problémás ribanc vagyok. Ez eggyáltalán nem igaz..!! most mit csináljak hogy ne ez legyen a véleménye rólam??
2012. ápr. 21. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondja? Ha nem írod le a konkrét dolgot akkor nem tudunk válaszolni!
2012. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak kimentem a szobámbol és akkor a fejemhez vágta hogy ribanc vagyok..!! És nem akarok a vízébe semmit önteni mert én szeretem.. és álltalában ő is szokott szeretni csak moost nem tudom hogy mi volt velem a baja..
2012. ápr. 21. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy gondolom, ha egy Anya ilyen csúnyákat mond a saját gyermekére, azzal saját magát is minősít. Ami egyben a nevelése zsákutcája is.
2012. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek biztosan volt valami elozmenye is, hiszen mar az irasodbol kiderul. Az anyukad alkoholista? Nehez elkepzelni, hogy egy normalis szulo ilyen jelzokkel illesse a gyermeket minden ok nelkul.

TEhat ha ugy erzed, hogy okot szolgaltattal erre, akkor beszelgess el az anyukaddal, esetleg elnezest is kerhetsz, es probalj figyelni arra, amit ker, hiszen gyermeke vagy, es illene alkalmazkodnod hozza. Nem tartom helyesnek, amikor ilyen tanacsokat adnak, mint elottem irtak, hogy mososzoda stb, mivel az elozmenyeket nem ismerjuk, de a kerdezot es az anyukaja szemelyet sem, tehat valojaban nem tudni, hogy mi tortenik az otthonukban. Nagyon sok ffiatal lany tul sminkelne magat pl, sokat kovetel, viszont a szulei keptelenek azt megadni, ezt pedig nem elitelendo, hiszen tobben elnek nehez anyagi helyzetben, s tobb esetben orulnek ha szamlakat kitudjak fizetni, es a hutot feltudjak tolteni pl., mivel ez is a szulonek a feladata!

2012. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy nem viselkedsz úgy, ahogy nem kéne, és ezért mondja?

Én meghallgatnám a másik oldalt is!!


Van egy ismerősöm, ő fűvel-fával lefeküdt, még az anyja főnökével is. Amikor az anyja megmondta neki, hogy mekkora k.va, még a lány volt megsértődve. (És ahányan megverték, mert rámászott más pasijára...)

2012. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg anyudnak igaza van, csináltál valamit, vagy tényleg úgy viselkedsz.
2012. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szállj magadba te rhibanc! Nem szép dolog rhibanckodni, de tényleg. Mothers never lie
2017. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!