Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok mondta már nektek...

Anyukátok mondta már nektek hogy bead titeket intézetbe mikor mérges volt? Megijedtetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

igen, mondta...

nem értem miért kell ijesztgetni a gyereket??

igen, megijedtem...

33/N

én soha nem fogom bizonytalanságba, rémületbe kergetni a kislányomat

2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem mondott ilyet. pedig hárman vagyunk testvérek, sokszor kiborítottuk,volt nem egyszer hogy veszekedett vagy kiabált velünk,de ilyet meg ehhez hasonlókat amiket néha itt olvasok nem mondott sosem.
2012. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak azt mondták, hogy biztos elcseréltek a korházba, mert az ő gyerekük nem lehet ilyen rossz xDD
2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondott ilyet. Azért megijedtem volna, igen.

Szerintem ilyet nem szabadna mondani egy anyának.


Mondjuk azzal pl. ijesztgettek minket, amikor rosszak voltunk az autóban, hogy kiraknak minket. Egyszer apa le is lassított.


L/23

2012. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, mondták, de nálunk faterom mondta, tényleg ijesztő :-/
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
nekem annyiszor mondta anyám hogy a végén el se hittem..mindig ezzel fenyegetett minket:( van egy tesóm és kiskorunkban mindig martuk egymást ,verekedtünk tesókhoz illően:D amikor anyu megunta mindig ezt mondta ,meg azt hogy összecsomagol és elmegy mi meg öljük egymást tovább:D
2012. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sokszor mondta. Aztán a fagyi visszanyalt, bementem magamtól mert már nem bírtam elviselni. Mondjuk nem fájlaljuk egymás hiányát, így, hogy csak 1-2 órára találkozunk néha, sokkal jobban megvagyunk. Kb. olyan vagyok neki, mint egy barátnak nem mondható ismerős, akit néha felhív kávézni, és néha letarhálja párszáz forinttal meg egy cigivel.
2012. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már hogy én őt. Nem ő engem.
2012. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy beadnak a zaciba, de nem tudtam mit jelent a zaci, azt hittem kitalált szó így nem féltem. De csak viccből mondták én ezt már akkor éreztem, így nem féltem. Nem dühösen mondta anya sose, csak nevetve. Gondolom más, ha dühösen mondja.
2012. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mondta. De nem hittem el, mert amúgy tudtam, hogy nem tenné meg. Azért eleinte ijesztő volt.

Amikor már nem hatott (és már volt két testvérem), akkor helyette azt mondogatta, hogy itthagy minket és kolostorba vonul :D

2012. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!