Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Barátommal náluk szoktunk találkozni, mindig én megyek, ezzel nem is lenne baj, de a tesója mostanában nagyon rámszált, gyomoridegem van mikor ott vagyok. Ha ott van az ő barátnője, a holmimat mindig elveszi, a papucsomat hordja, az udvarit, a törölközőmet használja. Teljesen kész vagyok idegileg, barátom se nagyon bírja már, hogy mindig neki mondom, de ő meg nem szól nekik hogy hagyanak békén, meg ne az én cuccomat hordja.
2012. ápr. 26. 05:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy júliusba költözünk, a tesója azért csinálja ezeket, mert jövő tanévtől a barátnője hozzájuk költözik, és hogy én/mi menjünk el minél hamarabb
2012. ápr. 26. 05:27
 2/11 anonim ***** válasza:

ne hagyd elől a cuccodat

tegyél el mindent egy zacskóba a barátod szobájában

2012. ápr. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jo ég!A te törölközödbe törölközik?De egy alpári nö,de komolyan!

Tedd el jo mélyre hogy meg se talalálja!Beszéltél már a lánnyal erröl?Én simán megmondanám neki hogy mit gondolok!

2012. ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kikészíted a párod, minthogy szóljál a nőnek? Ne hagyd elöl a cuccaidat.
2012. ápr. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tutyimutyi vagy, megérdemled.


Én úgy helyre tettem volna a csajt, v aki ezt csinálja, h eszébe nem jutott volna többet hozzáérni a dolgaimhoz.

2012. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor odaérnék, odamennék hozzá és rászólnék, hogy: felvehetném a papucsomat?! (Ha merész vagy, említsd meg, hogy elfelejtettél lábgomba krémet venni - tuti nem húzza fel többet) Továbbá felvilágosítanám a higiénikus dolgokról, pláne nőőőők esetében, de egyébként is... Kérdezd meg, hogy szeretne-e névnapra/szülinapra egy törölközőt?! Pfúúújjjj, én nem hagynám....
2012. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a törölközőt nagyon finomra őrölt chilipaprikával bedörzsölni (sima kalocsai erőspaprika is jó)

Hidd el SOHA többé nem fogja használni:D

2012. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Védd meg magad.
2012. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha én szólnék neki, akkor mindenki engem támadna, barátom anyja, testvére, hogy mért szólok. A papucsomat felvette, a barátom anyja látta hogy nem tetszik nekem, van egy új papucsom, nem akartam befogni míg a másik jó, fogta hozta volna azt nekem, én meg mondtam hogy azt nem fogom be, és ennyibe is maradt. Mikor megkérdeztem tőle, hogy ma mosta ki a törölközőket, mert akkor lehet azért nedves, mondta hogy nem, bement a fiához megkérdezte mibe törölközött a csaj, azt hazudták, hogy a barátjáéba, és ő ennyivel el is intézte, nem az hogy tudja, hogy az az enyém évek óta ott van, nem semmi, ő a kis kedvenc és neki mindent elnéznek:S
2012. ápr. 26. 17:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy fürdés után a törölközőmet elteszem csak ugye nedvesen berakni bárhová nem lehet. Azon is gondolkoztam hogy hozok magamnak otthonról egyet, de őket az se tartja vissza, csak azért hogy felidegesítsen barátom öccse
2012. ápr. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!