Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálok bárkivel is rosszban...

Utálok bárkivel is rosszban lenni, de most mégis választanom kell két társaság között. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, voltunk egy csoportban 8an és nagyon összecsiszolódtunk. Mindig küldtünk egymásnak anyagot, segítettünk, korrepetáltunk, rengeteg nehéz helyzetet együtt éltünk át. De egy fél éve kettő szakadt a társaság ugyanis 3an csúnya vitába keveredtek és hát nem is kis hibákat követtek el, ezért kb megutálták egymást. Azóta nincs meg a 8as felállás, hanem 4-4 ember van együtt. Én vagyok az egyetlen aki mind a két társaságban benne van, tehát mondhatjuk 3-4-es csoportnak meg engem. Viszont borzalmas ami itt megy. Az egyik csoporttal sokkal többet vagyok mert közel lakunk egymáshoz és még mindig sokat segítünk, de konkrétan megtiltották, hogy anyaggal segítsem a másikat, mert akkor mérgesek lesznek. Én viszont kapok onnan is és teljesen rosszul érzem magam. Eddig sunyiban mindkét csoportnak segítettem, hol egyikből másikba hoztam az infókat, de már kezdek megbolondulni. Nem szeretném ha bárkinek kevésbé menne a tanulás, csak azért mert egy két dologban hülyék voltak páran. Én az a fajta ember vagyok aki nagyon szeret segíteni és ha tudok bármiben biztos fogok is. És felnőtt emberekről beszélünk. (23-28), ugyanis levelezősök vagyunk. Elég nehéz ígyis is, de folyton fúrják egymást ez elég őrjítő.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

23L



2012. ápr. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztos egyetemisták vagytok? Nem a Mókus őrs?
2012. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem kis félrelépések miatt rágtak be. Átverték egymást kb, pontosabban egyik a másikat, és nem kis dologban, amire én lehet a szemét kapartam volna ki az illetőnek, de mivel nekem ehhez semmi közöm így nem akarok belefolyni. Igen, néha én is gyerekesnek érzem az egész szitut, azt hittem pár hét alatt le lesz tisztázva és alábbhagy a düh, de tévedtem... Azóta ölik egymást.
2012. ápr. 30. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szervezz a két társaságnak egy sulin kívüli közös programot. Kirándulás, bowling,bográcsozás valami. Hátha egy kis jó kedv,beszélgetés jobb útra tereli őket.
2012. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Jesszus micsoda problémák! Örülj neki, hogy kapsz anyagokat, ilyen kevés helyen van ám!Nemhogy még csoportos segítés meg jóban levés! Szabad akaratod van, küld annak tovább az anyagokat,akik számítanak neked aztán kész. Sz*rd le...OMG.
2012. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném ha bárkinek kevésbé menne a tanulás, csak azért mert egy két dologban hülyék voltak páran. Én az a fajta ember vagyok aki nagyon szeret segíteni és ha tudok bármiben biztos fogok is. És felnőtt emberekről beszélünk."

Itt a lényeg, állj ki eléjük, és mondd el mindenkinek, hogy te így látod és ne is kérjék, hogy becstelenül eltitkold egyik elől azt, amit a másiktól megkaptál. Ennyi.


Amúgy döbbenettel hallgatom, 2006-ban végeztem, ez nem volt olyan rég, hogy így megváltozzon a világ. Anno etr-en kaptam üzenetet, hogy "figyi, tegnap mögötted ültem logikán, láttam jó a jegyzeted, lefénymásolhatnám?" Azt sem tudtam ki az (logikára minden szakról jártak, 80-an ültünk egy teremben, még mielőtt valaki azt gondolná, hogy nem ismertem még a csoptársaimat sem), megbeszéltük, találkoztunk, lefénymásolta, visszahozta(! gondolom, ezt is nagy szó, ma már lelépnének vele szimplán??)

2012. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Átverték egymást kb, pontosabban egyik a másikat, és nem kis dologban, amire én lehet a szemét kapartam volna ki az illetőnek"


Akkor mi a kérdés? Szemét, jellemtelen emberrel nem barátkozunk! Csak mert most nem veled szúrt ki, az nem jelenti, hogy te biztonságban vagy.

2012. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!