Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a kérdés? Tegnap...

Hol van az a kérdés? Tegnap reggel még itt volt, most meg nem találom.

Figyelt kérdés
A kérdező 16 éves fiának a 19 éves barátnője terhes lett, nem akarta elvetetni a gyereket egy nagyobb pénzösszeg felajánlására sem. A kérdező meg azt akarta tudni, hogy kell-e nekik gyerektartást fizetniük a fia gyereke után és ha igen, akkor milyen összeg alapján. A kérdezőéknek jól menő vállalkozása volt, a fiának meg egy lakása és 5 milliós öröksége gyámsági letétben.
2012. máj. 1. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is kerestem ezt a kérdést de nem találtam gyerekvállalásba meg itt se
2012. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kitörölték.
2012. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Még a gyerekvállalásba volt. De én már töröltem a kérdéseim sorából.
2012. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért nem ülnek a modik a seggükön. Pakolgatják össze-visssza a kérdéseket meg törölgetnek ok nélkül, már nagyon idegesítő!!!
2012. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Még reggel olvasgattam a válaszokat.Szerintem törölték,mert 156 válasznál a végére már nem is a kérdésre válaszoltak,hanem egymást piszkálták a válaszadók..Nem is baj,hogy törölve lett.A kérdező már korábban megkapta a választ,hogy menjenek ügyvédhez.A többi válasz teljesen felesleges és értelmetlen volt,mert nem tartozott a kérdéshez.
2012. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

ma 11:59

Nem akarom a modikat védeni,de amíg nem képesek az emberek a megfelelő helyen feltenni a kérdésüket (mert pl: mit keres a családi kapcsolatok- házasság rovatba egy "megujjaztam a nőmet,akkor terhes lehet?" kérdés) amíg nem képesek magára a kérdésre válaszolni,és írnak tök butaságokat,amíg pocskondiázni tudják a másikat addig igenis jól végzik a munkájukat..

2012. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de hidd el, sokszor teljesen ok nélkül pakolgatnak át kérdéseket! Velem már sokszor előfordult, szerintem rám pikkelnek:))
2012. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel a családi kapcsolatokban olvastam, azóta lehet, hogy áttették máshova, de ezek szerint más sem találja.
2012. máj. 1. 12:08
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

ma 12:03

Akkor mond meg nekem,hogy milyen kérdést írtál ki,hova és a modik hova tették..

2012. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak az h átpakolják de ilyen is volt már nem egyszer h értelmes kérdést törölnek a kommentek miatt, mert lusták külön a kommenteket törölni. Pl volt 1 normális kérdés csak a csaj meg merte mondani h roma apárja. Jöttek a rasszista kommentek erre a moderátorok az egész kérdést törölték
2012. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!