Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyes embereknek,...

Miért jó egyes embereknek, hogy pálcát törnek a másik felett?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elhagytam a párom, mert részegen majdnem agyonvert. Rá 3 napra elkezdtem randizgatni valakivel, akivel a mai napig együtt vagyunk.

Egy "barátnőm" szerint gyenge jellem vagyok, mert csak úgy tudtam az exből kiszeretni, hogy valaki volt mellettem akire lelkileg támaszkodhattam.


Az illetőről annyit kell tudni, hogy ő sem tökéletes. Játszotta a mártírt, hogy milyen szemét volt vele a barátnője (igen, a saját neméhez vonzódik), majd volt 2 futó kalandja. 4 hónapos terhes volt, mikor észrevette, és sokáig nem tudta ki az apa. A jelenlegi párjának is több mint 1 évig hazudott.

Egy ilyen ember milyen jogon tör pálcát mások felett??


Félre ne értsétek, nem kérem hogy értsetek velem egyet. Csak valaki magyarázza meg, hogy miért épp azok az emberek ítélkeznek másokról, akiknek vaj van a fülük mögött??


2012. máj. 3. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így igazolják a maguk szánalmas jellemét.

Apám is örökké féltékenykedett, aztán kiderült, hogy ő csalta meg többször anyámat...

2012. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyebb megítélni és belepofázni mások dolgába mint a magunkét renbetenni.

De neked sincs jogod meg itálni az illető barátnődet....

2012. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ítélkezem felette. Soha nem hánytam a szemére, hogy amit tesz az gáz vagy aljas dolog.

Mindenben támogattam, amiben tudtam.

2012. máj. 3. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd irigy és gonosz.Meg szerintem alapból nincs rendben valami az agyában.Nem azért,mert leszbi,mielőtt itt még valami hippi lehomofóbozna.Ne is hallgass rá,szerintem szaktsd meg a kapcsolatot vele,vagy vidd el pszichológushoz,mert ez hülye.
2012. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő már megszakította velem a kapcsolatot.
2012. máj. 3. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit érdekel mit gondol és tesz?
2012. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő csak egy példa volt.
2012. máj. 3. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát se... erre csak ennyit mondok. Mindig könnyebb a más portáját fikázni, hogy nem söpri el a levelet a kerítés mellől, mint a saját házunk tájékát rendbe tenni, hogy ne legyen tele szeméttel. Hátha így nem figyel a szemétre senki......
2012. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!