Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék mindig rám erőltetik...

Anyámék mindig rám erőltetik az akaratukat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma lesz szóbelim, megmondták, hogy mit kell(ene) felvennem. Szinte mindenbe beleszólnak, hogy szerintük hogyan kellene.


18l



2012. máj. 8. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mit akartál felvenni és ők mit javasoltak?
2012. máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak, hogy elmagyarázzam, h miért kérdeztem vissza. Szóval ha te pl pink mini ruhát akartál felvenni, amiből kiesik a cicid, akkor megértem, hogy miért nem támogattak.
2012. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg velük laksz, így lesz. Költözz külön!
2012. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ma lesz az érettségid, akkor a helyedben nem keresnék még plussz stresszt.

Az érettségire lehet, hogy jobb, ha azt veszed fel, amit a szüleid mondanak, mert nekik több a tapasztalatuk arról, hogy mi a szokásos.

Amig ök tanittatnak, addig gyerek vagy, és joguk van beleszólni, hogy mit hogy csinálj.

Ha ez nem tetszik, akkor érettségi után elmehetsz dolgozni, elköltözöl, és attól kezdve azt csinálsz, amit akarsz.

2012. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fekete belerína cipőt

[link]


És fekete cicanadrágot a suli egyen blúzával.


Ebből végül fekete szövetnaci lett fekete bőr Converse-szel.

2012. máj. 8. 13:24
 6/9 anonim válasza:
Én abban sem engedtelek volna el. Tornacipő helyett inkább a balerina. A cicanaci pedig nem nadrág! Ruha, szoknya vagy hosszú (értsd: feneket takaró) felsővel szabad csak felvenni, de nem érettségire.
2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szüleidnek legalább van esze, ellentétben veled. A cicanadrág nem érettségire való öltözet.
2012. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem kockáztattam volna meg ilyen ruhát az érettségire.
2012. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A blúz takarja a hátsómat!
2012. máj. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!