Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap éjjel beborozva jelentk...

Tegnap éjjel beborozva jelentkeztem a Magyar Gárdába. Feleségem kikattant, mint a sezlonyrugó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egyetértek a Magyar Gárda tevékenységével, úgy látom talán a honvédség szerepét vehetnék át! De most itt nálunk áll a bál!
2009. jún. 25. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát politikailag nem illetek össze na. De ezért azért ne váljatok el:) Mond azt, hogy be voltál rúgva mint atom :))))de már meggondoltad.
2009. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Igaza van a feleségednek.Miért kellene bárkinek is a honvédség szerepét átvennie ? Háborúra készülsz ?Ha mindenáron katona akarsz lenni,jelentkezz a honvédséghez.Ott legalább hasznos is lehetnél.

Egyébként meg,kívácsian várom,hogy a nagy magyar gárdisták ott lesznek-e homokzsákokat hordani,és segíteni

az árvízkárosultaknak.

2009. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem aza baja hogy jelentkeztél a magyar gárdába hanem hogy nem beszéltétek meg és csak úgy beléptél.

te mit szólnál, ha ö meg elmenne egy hétre a tudtod nélkül egy szó nélkül a barátnöivel nyaralni, szórakozni?

2009. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ez a gond! Én józanul is így gondolom!
2009. jún. 25. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy jó kérdés kedves második.
2009. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
19:58-as Ott lesznek. Ez egy komoly csapat!
2009. jún. 25. 20:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha beborozva jelentkeztél, talán te magad se gondoltad komolyan. A feleséged reakcióján meg egyáltalánm nem lepődök meg. Mi lenne, ha ő beborozva belépne mondjuk a szcientológiai egyházba? Mit szólnál hozzá???
2009. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Figyelj, most ne menjünk abba bele, hogy én személy szerint egyetértek-e a MG tevékenységével. Te igen, tehát beléptél. Gondolom, nem fogsz kilépni az asszony miatt. Próbáld kibékíteni valahogy, vegyél neki virágot, vagy amit szeret, esetleg vidd el valahová a hétvégén.
2009. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
20:05-ös Te jó lennél Bírónak! Lehelletfinoman nem állsz egyik pártra sem, de közben osztod a tudást. Gyönyörű válasz! Köszi!
2009. jún. 25. 20:13
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Legközelebb talán tudnod kellene, hol van a határ a borozásban.

Tényleg olyan totál részegre ittad magad, hogy nem tudod, mit cselekedtél?! Most meg mentenéd a menthetőd... Éghet a pofád a feleséged előtt! Legközelebb mi lesz? Megzuházod az asszonyt? Arra sem emlékeznél, másnap meg leshetsz, mint hal a szatyorban...

Borulj le az asszonykád előtt, beszéljétek át, hogy te mit gondolsz az egész gárda ügyről, belépésről, és nyugtasd meg, hogy ettől még nem leszel tüntetéseken autót felgyújtó, romboló alak.

2009. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!