Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz? Mással, más gyerekével...

Ez gáz? Mással, más gyerekével is megtörtént már?

Figyelt kérdés
Már 20 éves "nagylány" vagyok, de amikor kis gyerek voltam, a nagybátyám nagyon szeretett "dögönyözni", csikizni, dobálni a levegőbe, a nyakába venni és még ott is csikizni. Kb. két éves lehettem, amikor egy családi összejövetel alatt ugyancsak a nyakába vett és csikizett én meg a nyakába pisiltem....
2012. máj. 14. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

félig szobatiszta gyerekek 99%-ával megesik


öcsém nem csak pisilt...

2012. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéltalán nem gáz, ez természetes. Szerintem felnőtt is járt már így, ha nagyon megcsikizték. Jól tetted, hogy a nyakába engedted, legközelebb nemcsikizett annyira az biztos.
2012. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik rokonom mesélt hasonló történetet de az illető kisfiút nem csikizte senki csak éppen akkor érte "baleset" amikor valakinek a nyakában volt. Minden gyerekkel előfordul. Miért problémázol ezen ennyi idő elteltével? :-D
2012. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

keresztanyum közel van az 50hez és egy nagy családi összejövetelen annyira nevetett, hogy bepisilt


Szerintem nem gáz, bárkivel megtörténhet ilyen, aki ezen csámcsog annak elég szar élete lehet

2012. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki 11 éves korában megette a saját székletét,mert azt hitte,hogy rántott tök.Nem ciki.
2012. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez most hogy jutott eszedbe így 20 évesen?
2012. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a nagybátyámat egy ilyen csikizés alkalmával úgy orrbarúgtam, hogy szilánkosra tört neki.

21l

Amúgy szerintem előfordulhat, hogy ő maga sem emlékszik rá.

2012. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha most, 20 évesen hugyozod nyakon. 2 évesen nem probléma.
2012. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!