Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a csúnya emberek...

Amikor a csúnya emberek gyereket vállalnak, egyáltalán nem merül fel bennük, hogy később a gyerek emiatt szenvedhet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem,mert nincsenek csúnya emberek. Mindenkiben van valami szép. Mindenkinek más tetszik. Lehet,hogy Te azt gondolod XY csúnya,de neki meglesz mindene,gyerekek,lakás,szerető férj és család. Sőt talán a város legszebb pasija az övé lesz,mert a srác Őt látja szépnek! Sosem lehet tudni...
2012. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
97%
:D A csúnya embereknek is lehet szép gyerekük, nézd meg pl. Steven Tylert és a lányát, a gyönyörű Liv Tylert.
2012. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
93%

ès amikor szép embereknek igen csúnya gyerekük lesz?


A te szépséged semmit nem jelent.

2012. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

Szerintem a szépség nem teljesen relatív, mert igenis vannak emberek, akikre senki nem mondaná, hogy szépek.

Én Liv Tylert egyáltalán látom szépnek, az alakja sem valami nagy szám.

2012. máj. 15. 14:50
 5/81 anonim ***** válasza:
83%

Vannak csúnya emberek, miért ne lennének?

A kérdésre az a válasz, hogy két csúnya embernek is lehet szép gyereke, vagy épp, ha a gyerek csúnya, attól még simán találhat magának párt, mert lehet hogy valakinek majd nem számít a külső, akivel összejön.

2012. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
92%

:D :D hát ezen jót röhögtem... az hogy neked ki szép, meg ki nem, az a magánügyed...

én meg tudod azt szoktam kérdezni, hogy ha valaki olyan egyszerű, mint az 1*1, abban miért nem merül fel, hogy nem kéne gyereket vállalnia, mert emiatt a gyerek később szenvedhet.

(remélem érted a célzást) :) :)

2012. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
86%
Már a csúnya gyereket is le kell dobni a Tajgetoszról? Na ne.
2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
37%
Én is ezt kérdezem anyámtól.olyan alakot örököltem hogy mindenki gunyol
2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
46%
Tudom, h szemétség és le fognak pontozni (joggal, bár csak a kérdésre válaszolok), de nekem is megfordul néha a fejemben. Látom, hogy anya,apa bűn ronda (és tényleg az égvilágon semmi szép, vonzó nincs bennük), a 3 gyerek szintén, és esélyük sincs arra, hogy kikupálódjanak. Persze, ettől belsőleg lehetnek szépek, de mennyi hátrány éri őket ezért.
2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
78%
Én meg emiatt a kérdés miatt szenvedek XD
2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!