Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok 40 év...

Miért van az hogy sok 40 év körüli pasi 20 év körüli párral akar családot?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, és egyre több ismerősöm (volt osztálytárs, barátnő stb) 40 év körüli pasival akar családot. Nem is feltétlenül pénzesek a pasasok, habár az egyik milliárdos, de a többi átlagos anyagi körülményekkel rendelkezik. Az egyik lány (22 éves) 5 hónapja van együtt a barátjával aki 42 éves, és már gyereket akarnak, dúl a szerelem stb. Ez már ilyen "időből kifutás" miatt van?
2012. máj. 15. 21:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Hát a lány egy gyors babával akarja megfogni a palit, világos a szitu.

Nem kell egyébként milliomosnak lennie, csak legyen jól fizető állása, lakása, kocsija, az már épp elég. Legalábbis ezt látom ismerősi körbe, egy egyetemi büfészak ellébecolása után beleülnek szépen a készbe, pottyantanak egy gyereket és meg van alapozva a jövőjük.

Egy ismerősöm 23 éves, de 39 éves pasija van, akinek már iskoláskorú kislánya van. Meg a képek tanulsága szerint, amiket a leányzó megoszt: elég drágán berendezett lakása, jó kocsija.

2012. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a legtöbb ilyen lány főleg apapótlékot keres, bár biztosan vannak kivételek. Igazából azt nem gondolják át, hogy 20 év múlva ők még fénykorukban lesznek - én is ismerek olyan 40-es nőket, akik simán letagadhatnának 10-15 évet. Szépek, sikeresek, jól ápoltak. Egy 60-as pasi viszont, ismét tisztelet a kivételnek, már alaposan leszálló ágban van!
2012. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez azért van, mert ezek a lányok -tévesen- azt hiszik, hogy a 40-es pasi már komoly, nem fog félrekacsintgatni, a családjának fog élni, stb. Tehát az érzelmi biztonságot keresik.


Igaz, hogy a pasik 40 körül már érettebbek, és nem a buli az elsődleges az életükben, de aki 30 évesen extra hülye, az 40 évesen is az lesz.

2012. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
,
2012. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De nem, pl ennél a lánynál közösen akarnak gyereket, sőt inkább úgy meséli hogy "A barátom tervezi hogy mikor jöjjön a baba hogy lenne jó" habár ő is azt mondja hogy akár már most is szülne. De most lehet ez rosszindulatú amit mondok, de valami csak lehet azzal a pasival aki 5 hónap után egy 20 évvel fiatalabb lánnyal akar gyereket vállalni...
2012. máj. 15. 22:03
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Hát persze, a pasi akarja. :) Bár gondolom 40 évesen logikus, hogy szeretne már gyereket és a saját korosztályában már csak nagyrészt olyan nőt találna, aki már szült, ezért keres egy zsenge pipit, aki majd szül neki.

De nyilván a csajnak sem lehet ellenére, hisz azzal tudja magát a legjobban hozzáláncolni.

2012. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Mire a csajszi 5o lesz addigra a pasi elpatkol így marad neki 2o éve a saját lakásában.
2012. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

szia!

Én is idösebb pasit szoktam választani.amikor 24 voltam akkor is 40 körüli volt a párom,most 30 évesen is,47éves ,volt egy masik kapcsolatom 50 évessel.

sokkal érettebb egy idősebb pasi,nem jár bulizni,elért már mindent az életében,nem kell rohannia a munkába,nem hivjak a haverok hétvégenként.a másik meg az hogy egy mai 40-50 éves,más neveltetésben részesült.jobban megbecsüli a Nőt,nem úgy mint a 20-30 évesek.nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak fiatal fiúkkal kapcsolatban.

2012. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező által felvázolt esetben a helyzet a következő: a fickó a pár hónapos ismerettségnél azért mondja azt hogy gyereket akar, mert egy huszonéves lánnyal így hosszú távon biztos a du.ás. Egyébként mennyire lehet komoly és érett az az ilyen korú férfi, aki pár hónapos ismeretség után gyereket akar egy olyantól akit alig ismer? Öt hónap az nulla ahhoz hogy egy érett férfi gyereket akarjon. A lány nagyon könnyen rájöhet arra hogy tényleg csak a hosszútávú szex lehetősége miatt kell, vagy sem.
2012. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Pont ezt akartam kérdezni. És hányan házasodtak össze? Vagy ez csak a duma része?
2012. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!