Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te kinek hinnél? Hogyan tovább?

Te kinek hinnél? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolat. 3 éve együtt. Elején döcögős, mert a férfi egy nőfaló, de beleszeret a nőbe. Őrülten szerelmes és ezt minden nap bizonyítja. A nővel képzeli el az életét.

Volt egy-két kényes szituáció, félreérthető helyzetbe került a férfi. De végül kiderült, hogy nem csinált semmit. Csak a csajok szeretnének keverni. Barátnő megbocsát, bár benne maradnak a sebek, de tovább lép mert szeret. Megpróbál felejteni, de nem bízik párjában. Ezért előfordul, hogy féltékeny/hisztis.

Pasi tűri, mert tudja hogy bizonyítani kell és nem akarja elveszíteni a nőt.

Minden rendeződik, boldogok, majd megint egy kényes ügy. Nőnek fülébe jut, hogy állítólag megcsalta a párja. Nő teljesen kikészül. Rákérdez párjánál, ő tagad. Elmondja hogy régen viszonyuk volt az említett csajjal és a csaj biztos újra össze akar vele jönni, ezért kever. Beismeri, hogy találkoztak, de nem történt köztük semmi. (Ergo a kapott infó fele igaz...lehet a félred*gás is? Azt mondja, azért nem mondta el, hogy összefutottak, mert mindenen kiverem a balhét!)

Elmondta, hogy rosszul esik neki, hogy inkább hiszek egy idegennek, mint neki. És higgyem el, hogy nem csinált semmit. Már ennyi idő alatt hozzászokhattam volna, hogy körülötte mindig megy a keverés.

Most mit csináljak? Újra higgyek neki? Hogy tudnám kideríteni, hogy történt-e valami köztük?

Adjatok tanácsot!



2012. máj. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Csak olyan ember körül megy mindig a keverés, aki a zavarosban halászik. Ha én olyan szerelmes vagyok mint itt állítólag a férfi, egyszer sem keveredek félreérthető helyzetbe. Ez a pasi sűrűn él, sosem fog megváltozni. Most is hazudik, ebben biztos vagyok. És hidd el, minden előző barátnője úgy tudta, hogy most aztán nagyon, de igazán, sőt még jobban szerelmes. Egy darabig.
2012. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

Kutyából nem lesz szalonna.

Megszoksz, vagy megszöksz.


Ennél jobb válaszokat nem tudok. De közmondások nagyon igazak.

2012. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnék neki,de te tudod.
2012. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!