Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha leszek önálló és...

Valaha leszek önálló és túlteszem magam a fájdalmon?

Figyelt kérdés
Az anyukám 6 éves koromban halt meg. Ennek már 14 éve. De még mindig nem tettem magam túl rajta. Hiányzik és az életemből ami fontos esemény volt eddig mind kimaradt( ált.iskolás ballagás, középiskolás ballagás)most végzek majd szakmán és ebből is kimarad. Korán fel kellett volna nőnöm de nem ment. Barátnőim segítettek nekem sok mindenben főleg az egyik de sajnos aki nagyon sokat segített őt is elvesztettem :( Mármint összevesztünk de szeretnék vele kibékülni. Voltam pszichológusnál is de nem volt jó ezért most újra keresek másikat hátha segít. Tudom már hamarabb észbe kellett volna kapnom de ment. Azt hittem minden rendben közben pedig nem. Önállósodásom abban nyilvánul meg, hogy elmegyek a boltba, meg olyan helyekre ahova el kell. De nem szeretek egyedül menni ezért úgymond "fogni" kell a kezem és ezt nem nézik jó szemmel a barátnőim. Ha valami gondom van egyből mástól kérek tanácsot mert nem tudok egyedül dönteni. Azért valljuk be egy anya nagyon jó lett volna ha mellettem áll főleg mikor kamasz voltam de még most is jó lenne mert mindig van/lesz valami amiben segítene. Szerencsére a koliban van egy nagyon rendes nevelőtanárom akire bármikor számíthatok bár jövőre már tőle sem fogok tudni segítséget kérni mert elmegyek. DE majd lesz valahogy. Ha valaki volt ilyen helyzetben mit csinált? Előre is köszönöm a segítséget. 20/L
2012. máj. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sürgősen sportolni!Hidd el jó hatással lenne rád...
2012. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8 éve halt meg anyum.

Kénytelen voltam összeszedni magam, így azóta elég önálló vagyok.

Bunkónak hangzik, de szedd össze magad, mert ez már nem normális. Nekem is hiányzik anyum, de az élet megy tovább. Legyél erősebb, ne hagyd magad süllyedni, mert hosszú még az élet!

22/L

2012. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nem halt meg anyum, de annyira beteg, h kb 14 éves lehettem, mikor én pelenkáztam, így nekem is nagyon hamar fel kellett nőnöm. még a 8os ballagásomra el tudott jönni, de középsulisra már nem. gondjaimat, tinédzserkori lányos dolgokat, semmit nem tudtam megbeszélni vele. van anyukám, de mégsincs. nincs ennél rosszabb dolog a világon. együttérzek veled, nagyon nagyon szomorú és fájdalmas dolgok ezek :( de az élet megy tovább, éld úgy, hogy anyukád büszke legyen rád onnan fentről. :)


24L

2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!