Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve lassan hogy együtt leszünk.Mostanra már a babát tervezzük és azt érzem hogy nem érzi jól magát mellettem és mintha azt érezném hogy nem tetszek neki, bevallom picit nagy a hasam,nem az a szexi vékony lapos.

Pedig tudom hogy szeret, mindig érezteti velem, meg én is imádom, de ezt érzem. Lehet elijeszti a babaprojekt vagy én lehetek a hibás?



2012. máj. 24. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
azt írod nem érzi jól magát melletted szerinted de mégis szeret. most akkor hogy van ez? mert ha szeret akkor jól érzi magát melletted. amúgy nem hiszem hogy hat év után egy kis has lenne a probléma, inkább valami más lehet a háttérben vagy megijedt a baba projekttől.
2012. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!