Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban kellene már...

Hány éves korban kellene már saját lakással rendelkeznie egy férfinek? Hány éves kortól ciki már a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
A mai világban nem olyan egyszerű kérdés ez, tudom.
2009. jún. 29. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 30 után már gáz. Mondjuk én sem vágyom már itthon lakni... pedig én "csak" 23 vagyok. De suliba ide járok 2 utcára tőlünk.
2009. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Véleményem szerint is 30 fölött már kellemetlen. Főleg lakásban, ha nincs különbejáratú helyed.

De nagyo sok ismerősöm van, akik megoldották úgy, hogy a telken fölhúztak még egy házat, meg még egyet és együtt van a család, de mégsem. :)

(Így legalább a telek árát is a házba tehetik.)

Igaz a nagy kertnek annyi. :D

2009. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmi sem ciki! Van akinek ebben a mai világban nincsenek meg a lehetőségei ahhoz, hogy önálló életet éljen, ha igen akkor az sokat elárul az illetőről, de ne feledjétek, Jockey Ewing is az anyjáékkal lakott!
2009. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyenek a lehetőségek, értek ezalatt anyagi és egészségügyi és munkaügyi lehetőségeket egyaránt.


Egyik nagybátyámék 2 lányukkal úgy csinálták, hogy mikor sikerült a panelból kertes házba költözniük Budaörsre, akkor felhúztak még 2 emeletet, mindhárom szinten önálló háztartásban tudnak élni 2 generáció, 3 család, de mégis együtt. Nagybátyám már nem él, így nagynéném már egyedül él a földszinten, viszont mégsincs egyedül, és a 2 lánynak és a férjeiknek is könnyebbséget jelent, hogy a kicsi gyerekekre tud vigyázni a nagymama, mert ott van. Na, de ők valami nagyon jó anyagi lehetőséget ragadhattak meg anno, nincs erre mindenkinek lehetősége, én 24 éves vagyok, és a szüleimmel és öcsémmel még mindig panelban élünk, nem futná másra.

2009. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem max. 30. Nem kell önálló lakás, lehet albérlet is. De azért akkor már illik kialakítani az önálló életedet.
2009. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha anya pici fiacskája, akkor 30 felett sem meglepő. Viszont, ha hétköznapi típus, van állása és elvileg megfelelő egzisztenciája, akkor azért ilyen korban már nem árt, ha nem lakik otthon.

De cikinek semmi nem ciki, csak az okokat kell megnézni, hogy miért lakik otthon.

2009. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 30 körül már gáz. De sajnos a mai Mo-n már nem úgy megy, hogy csak úgy elköltözök, nagyon nehéz lakáshoz jutni. Manapság érthető, ha még velük lakik, mert sajnos ez legfőképpen pénzkérdés.
2009. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem ciki kérdés! Manapság sok fiatalnak munkája sincs, főleg vidéken, mibő lenne lakása? szerintem szülői segítség nélkül nehéz megoldani a lakás kérdést,pláne, hogy újabban megint nehéz hitelhez jutni. anno mikor mi lakást akartunk venni, nem volt akkor sem hitel lehetőség, így másképp kellett megoldani. azt mondták, ha nincs fedezet nem adnak hitelt? milyen fedezete lehetett volna egy fiatal párnak akik akkor kerültek össze és csórok voltak? ennyit a hitelről!
2009. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%
Van hogy valaki már 20 évesen külön lakik,és van hogy egész életét a szülőkkel tölti.Szerintem 25 évesen már nagyon ciki lenne ha a barátaid is megtudnák.
2009. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 30 fele már illik elköltözni,mert ilyenkor már inkább a gyerekeknek kell segíteniük a szülőket és nem fordítva.Persze ez A mai világban nehezen megvalósítható dolog
2009. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!