Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyetemre megy, az egyetem...

Aki egyetemre megy, az egyetemi évei alatt teljesen megbolondul, megváltozik szerintem. Ezt ti is észrevettétek? Vagy csak én?

Figyelt kérdés
Egy haverom vonat elé ugrott,egy másik barátnőm mióta egyetemista lett,teljesen kifordult önmagából,van aki anorexiás,más 14 kilóz fogy semmi nélkül,majd idegosztályon köt ki.
2012. máj. 27. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne már...:>
2012. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
én csak most kezdeném szeptemberben a fősulit,de félek...
2012. máj. 27. 13:41
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Az egyetem káros hatásai.

Ne tanuljatok tovább!


.............................

2012. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes barátaid lehetnek... Én is egyetemista vagyok, tehát ilyen körökben mozgok, de az én ismerőseim mind életvidám, kiegyensúlyozott fiatalok. Szerintem ez egy igen durva általánosítás...
2012. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Én 2 éve járok egyetemre, de eddig még semmit sem változtam azon kívül, hogy ahogy telik az idő, érettebb, felnőttesebb a gondolkodásom...

Nem tudom, a te ismerőseid mitől készülhettek ki, de nem hiszem, hogy csupán a sok tanulás és az iskola ennyire az agyára menne valakinek. Valószínűleg a megváltozott környezete érte a felelős. Én még nem kötöttem ki sehol, nem fogytam gimi óta egy kg-t sem, igaz, nem hajtok csillagos ötösökre, de mindig minden tárgyam megvan elsőre. Aki képes az egyetembe belebetegedni, emiatt öngyilkos lenni, az nagyon gyenge idegzetű lehet, nincs az az iskola, amibe én képes lennék belebetegedni, hisz tudok mérlegelni... ennyit erről. Csak az fogjon ilyenbe bele, aki bírja is. Nálunk ezzel semmi gond nincs, senki nem beteg, senki nem őrült meg, pedig dolgozunk, tanulunk rendesen.

2012. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem az egyetem miatt van.
2012. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
egy másik bakker beképzeli,hogy terhes,de nincs kitől-ezt hajtogatja
2012. máj. 27. 13:44
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, trollkodás-szagot érzek.
2012. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, már az oviban elkezdődik a stressz. Mellesleg bármilyen tevékenység huzamosabb ideig tartó végzéséhez, kell egy minimális "jó egészségügyi állapot" is.
2012. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azt vettem észre ezzel kapcsolatban, hogy aki egyetemre megy, onnantól kezdve felsőbbrendű életformának képzeli magát, nem alacsonyodik le egy nyomorult kis "érettségis " szintjére... persze, nem azt mondom , hogy mindenki így van vele, de az ismerőseim köréből és a családomból is majdnem kivétel nélkül mindenki ilyen...
2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!