Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szó, irigyelni való,...

Nagy szó, irigyelni való, "menő" ha egy nő orvos férfihoz megy feleségül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 10:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem,mert lehet,hogy az az orvos egy szociopata,mint az Emberi százlábúban.Hehehe.
2012. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Maximum olyat irigyelnék aki olyan férfihoz megy férjhez aki értékes. Ezt nem a diploma adja.


Ismerek olyan házaspárt ahol mindkét fél orvos és szörnyen viselkednek a testvéreikkel és úgy mindenkivel. Szóval emberfüggő.


Egyébként anyukám mondta mindig azt, hogy csalódott bennem, hogy egy szakmunkáshoz mentem férjhez, mert ő bizony orvost szánt nekem. :D Vannak sekélyes emberek.

2012. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván ad egy rangot és egzisztenciát a társadalomban.

Ez vitathatatlan.Persze ettől még nem biztos hogy irigyelni való,mert tényleg lehet egy idióta.

2012. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne irigyelni való? Az orvosok többsége idegbeteg és sosincs otthon. Inkább egy fix munkaidejű átlagos pasi az irigyelni való főleg ha még rendes ember is.
2012. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon gáz az,amikor valaki csak azért akar valakihez tartozni,mert orvos.Ez nagyon gusztustalan.Aki ezért irigy a másikra,mert orvos a férje,az igazából szerintem nem is akar rendes kapcsolatot,csak villogni akar a külvilág előtt,hogy ő mekkora ember és milyen jó élete van.Sajnos sok ilyen ismerősöm volt.A külvilág előtt előadják,hogy nekik milyen jól megy minden,közben meg a fele hazugság.
2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
11%

Abszolút igen! A legmagasabb társadalmi státuszú férfi mellé kerülni igencsak kiváltságos helyzet.

Igazi presztízst jelent, nagyon büszke lehet magára egy ilyen nő. Persze fontos, hogy meg is becsülje magát egy ilyen pozíciójú férfi mellett.

Orvoshoz orvosnő való. Ha a feleség nem orvos, esetleg mérnök, igazi kitüntetésnek veheti, kb. úgy, hogy megfogta az isten lábát.

2012. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

"A legmagasabb társadalmi státuszú férfi mellé kerülni igencsak kiváltságos helyzet. "


én egy nemibeteg gondozóról, vagy büdi szájakban turkáló fogorvosról ezt valahogy nem tudom elképzelni...

az egészségügy nem egy fényes szakma.

2012. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%
Én egy 8 általánosos lányra és egy szakmunkás pasira voltam nagyon irigy régebben.Persze erre ők is rátettek,mert amikor velük találkoztam,szinte már ott tartottunk,hogy nekem kellett tartanom a gyertyát,miközben nekem nem volt senkim,nagyon hiányzott egy kapcsolat,de ők tettek rá nagy ívben.De valamilyen szinten irigylésre méltó volt az,ahogy egymáshoz viszonyultak kezdetben.Legalábbis nekem ezt mutatták,közben ki tudja,mi volt,mert nagyon csúnya szakítás lett a vége a dolognak.A kapcsolatok nagy része hazugság,mindenki érdekből van a másikkal többnyire.Ritka a normális kapcsolat.
2012. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Én birom,tisztelem az orvosokat,mert életeket mentenek,mindennap!

De ők is olyan emberek,mint mi a mindennapos életben,

mindenfélék ők is!

Én nem tartom nagy presztizsnek,hogy valaki orvoshoz megy férjhez!Mert általában az orvos felesége is okos,inteligens,művelt nő!Ők ritkán válogatnak a csak nyolc általánost befejezettek közt!

2012. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy még mindig nem értem.Miért jó az egy nőnek,hogy egy orvos pasi árnyékában kulloghat?Hogy lehet azt ilyen nagy dobra verni valakinek,hogy orvos a férje?Ilyen gusztustalan minden nő?
2012. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!