Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ha...

Mit tegyek az ellen, hogy ha folyamatosan azon vagyok tudat alatt, hogy eltaszítsam a páromat?

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyunk együtt, és nem tudom, miért van ez velem. Egyszerűen úgy érzem, mintha folyamatosan el akarnám taszítani, és ez már a cselekedeteimen is látszik.. Egyszerűen tiszta idétlenül viselkedek előtte, vele, mintha csak arra várnék, hogy mikor ábrándul ki belőlem. Annyit még hozzátennék, hogy az félek valakihez érzelmileg kötődni, amióta eszemet tudom ilyen vagyok.
2012. máj. 29. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked még sok fájdalmon kell átesned. De amúgy van valami ami nem kóser a sráccal? Mert ennek a dolognak lehet konkrét oka is, pl. tudat alatt úgy érzed nem ő az igazi.


Ha mindenkivel ilyen vagy, akkor lehet jobb lenne ezeket a gondokat szakemberrel megbeszélni, vagy önmagadba valahogy letisztázni.

2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vele lenni, közöld! Ha igen, akkor beszéld meg vele és kérd meg, hogy segítsen neked kezelni ezt a helyzetet! Valamikor le kell küzdened, nem élhetsz így életed végéig, egyedül! Miért kellene bárkit is eltaszítani magadtól??

Ha semmiképp sem tudod ezt elfelejteni , menj el orvoshoz, segíteni fog neked! Ez nem azt jelenti, hogy bolond vagy, egyszerűen csak akkor egyedül nem vagy képes felvenni önmagaddal a harcot!

2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt nem értem pontosan hogy érted: "Akkor neked még sok fájdalmon kell átesned".
2012. máj. 29. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan aki ezt csinálta velem,azért hogy fájdalmat okozzon magának,önostorozás jellege volt.Nem értettem miért,tönkre tette a kapcsolatot is,nála ez a gyerekkorából eredt szerintem.
2012. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam a volt párommal. Tudom, hogy szeret, de ő nem tudja. Önpusztító. Alapos önismeret kell. Vágj bele mielőbb, hogy magaddal kibékülj. Higgy nekem, ha már a párom nem hitt.
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, azon vagyok,hogy minél részletesebb önismeretre tegyek szert, mert addig nem lehet változtatni, míg nem tudom, min kell változtatnom.
2012. máj. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!