Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyummal a viszonyo...

Emese94 kérdése:

Mit tegyek anyummal a viszonyom kezd megromlani? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A baratommal tobb mint 4 honapja vagynk egyut erol meg nem szoltam anyumnak megvartam volna az 5 honapot de a tegnap este megtudta ezt! Nagyon merges es ideges lett hogy miert nem mondtam el ekkor elmondtam az igazat neki de amikor megtudta hogy a baratom 22 en 17 akkor elkezdett velem ordibalni es ez nem minden hanem amikor megtuda hogy nem jar egyetmere akkor azt mondta nekem hogy alacsonyitom le magam egy ilyennel. Pedig dolgozik a srac es szeretem ot es o is engem ebben biztos vagyok. De anyukam nem erti meg . Nem tudom mit tegyek? A szuleim elvaltak ezelott 6 eve lehet koze ehez a viselkedesehez?
2012. máj. 30. 16:29
 1/4 anonim válasza:
41%
ilyen egy jó, kötelességtudó, rendes, önfeláldozó, irigylésre méltó édesanya.
2012. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tessek?
2012. máj. 30. 16:31
 3/4 Illuminált válasza:
kérdezd meg tőle: anya, iszol te rendesen???? olyan szarul nézel ki...
2012. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyud csak jót akar neked, csak szegénykém szűklátókörű és nem tudja elképzelni, hogy annak is lehet jó, aki nem jár egyetemre. :)

Sőt!

Esetleg mutass neki egy kimutatást arról, hogy hány fiatal van munkanélkül és örvendeztesd meg azzal, hogy bezzeg a te pasid milyen talpra esett, hogy még ilyen körülmények között is talált munkát és húzza az igát. Vagy állíts be egy csóró egyetemistával, aztán ha az sem tetszik neki, akkor egy egyetemet végzett munkanélkülivel. Nem hinném, hogy sokat kéne keresgélned.


Az életkor problémára nem tudok frappáns megoldást.


Viszont az tuti, hogyha anyudnak nem volt pasija a válás óta, akkor igen, köze van hozzá... esetleg neki is szerezze egy pasit. Hidd el, sokminden megoldódna. :)

34N

2012. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!