Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után illik bemutatn...

Mennyi idő után illik bemutatni a párunkat a szülőknek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok,a párom 29 éves,lassan másfél éve együtt vagyunk,de még mindig nem mutatott be a szüleinek.Ő teljesen úgy éli meg,hogy ez normális,de én elég család centrikus vagyok,és nekem fontos,hogy ismerhessem legalább az anyukáját.Többször említettem meg neki,sokat veszekedtünk emiatt.Mit tegyek?
2012. máj. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én a futó kalandokat nem szoktam hazavinni,még két év útán sem.
2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

volt egy fiú akivel majd 3 évig voltam nem mutattam be otthon, tudták, hogy létezik de soha nem vittem haza, nem éreztem szükségét a megismerkedésnek


Kb. 21-22 éves lehettem mikor eldöntöttem, hogy csak azt mutatom be otthon akivel úgy érzem, hogy együtt fogom leélni az életem, és így is cselekedtem, pár évre rá jött a nagy Ő összeköltözés baba és remélem, hogy együtt is fogunk megöregedni


Lehet, hogy ez sem a legjobb megoldás de az sem aki fél évente visz haza új barátot barátnőt

2012. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Bemutatás fél év kb. amikor már tudom hogy hosszú távú lesz.Amiről sejtem vagy tudom hogy futó lesz azt is haza viszem de nem mutatom be a szüleimnek.
2012. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanez van velem is de nem tudom nálatok hogy van, nálunk a barátom elég távol áll a szüleitől érzelmileg, az apját egyenesen utálja. Ő már találkozott az én szüleimmel, és jól el vannak, én meg beszéltem már telefonon az anyukájával, meg találkoztam a mamájával, de ennyi. Szerintem nem feltétlen azt jelenti, hogy nem vagy neki komoly. Az azalatt a másfél év alatt mióta együtt vagyunk ő is csak egyszer volt otthon 4 napra mikor még alig jártunk 3-4 hónapja. Nekem akkor nem volt pénzem menni, és neki is az anyukája vette a jegyet (messze lakik) hogy eltudjon menni.
2012. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont így volt, már egy éve együtt jártunk, ő már rég nálunk lakott szinte (onnan indultunk dolgozni, oda mentünk haza,ott vacsiztunk és ott fürödtünk, tehát lehet mondani, hogy ott lakott), amikor én még nem ismertem az Anyukáját. Édesapja meghalt sok-sok évvel ezelőtt, és azóta az Anyukájának új párja volt, és -szerintem- Ő ezt valamilyen szinten szégyellte, vagy nem tudom miért nem mutatott be, de én sosem erőltettem. Aztán egyszer tök véletlenül mentünk hozzájuk valami cuccáért a Páromnak, és otthon voltak az Anyukájáék, no azóta gyakran töltjük Náluk a 7végét is, ennek lassan 2 és fél éve. De ha Ti veszekedtek is rajta, akkor annak oka van, tehát csak megmondja, hogy miért nem akarja. Semmiképp sem mondanám, hogy nem gondolja komolyan Veled, valami családi ok lehet, vagy hasonló...

Remélem mielőbb megoldódik!

2012. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nyár végén jöttünk össze, és az év karácsonyán már náluk ebédeltem. Hamarabb azért nem vitt, mert komoly átépítések voltak náluk, sokszor volt, hogy ezért nálunk fürdött, stb. Ennek már három éve. Szerintem, aki komolyan veszi a párját, az bemutatja a szüleinek. Akkor lehet kivétel, ha szégyenli a szüleit pl. az egyik alkoholista, vagy hasonló. Szerintem attól, hogy rágod a fülét, nem fog hamarabb hazavinni. Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mikor lenne ideális, és az előző barátnőit mikor vitte haza. Ha nem tudsz megbarátkozni a helyzettel, akkor tégy belátásod szerint...
2012. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Én mindig az első adandó alkalommal bemutattam a szüleimnek,ha volt valakim,mert mi sokat bulizunk együtt a családdal,és hogy ott is ott lehessen.

Kedves 4. válaszoló apukájával nincs jóban,nagyon nincs,viszont anyukájával él,és nagyon szereti őt.A helyzet az,hogy még egy lányt se mutatott be otthon,és a barátoknak is én voltam az első akit bemutatott.És csak azért zavar,mert az öccsének a barátnőjét ismeri az anyukája,és ők nagyon sokat vannak együtt náluk,de én csak akkor mehetek hozzájuk,ha anyukája elutazik.

2012. jún. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!