Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Lelkiismeret...

Édesanyák! Lelkiismeret furdalásom van! Ez elég hülyén hangzik, valaki érzett már így?

Figyelt kérdés
Amióta férjnél vagyok egész életemet a férjemnek szenteltem főztem mostam takaritottam, most a babánál szintén pluszban még a kiskomámat is el kell látnom! A férjem kedveskedett nekem egy kis lazítással. Elvállalta hogy vigyáz és ellátja a picinket míg én fodrászhoz megyek! Egyszer csak meglepett egy időponttal amikor a fodrász fogadott. Elmentem új frizkóval tértem haza tetszett mindenkinek. De nekem lelkiismeret furdalásom van, hogy nélkülözniük kellett egy órácskára! Ez lehet borzasztó hülyén hangzik de így érzem, ti éreztetek már így?
2012. jún. 1. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
azért érzed igy mert most fordult elő először de megszokás kérdése idővel már nem érzed igy hisz jogod van elmenni főleg ha klappol minden otthon a kedves is ellátja a gyerkőcöt .
2012. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Én még csak várom az első kisfiam, de teljesen megértem, amit éreztél. Szerintem normális is, de hidd el, a férjed látja, és jól érzi, hogy szükséged volt feltöltődésre, a kiszakadásra és akarta azt is, hogy gyönyörködhessen benned! Ne gyötörd magad, hanem inkább lepd meg te is valami aprósággal cserébe!
2012. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én párom a 3,5 év alatt nem kedveskedett ilyennel. Pedig néha élnék a lehetőséggel,a 0 segítség miatt.

Ő még a beígért időpontra sem ér haza soha.

Örülj neki, hogy ennyire figyelmes

3,5 éves és 15 hós gyerekek anyukái

2012. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
91%
Normális, hisz "elszoktál" ezektől a dolgoktól! Ne aggódj emiatt, attól, hogy feleség és anya is vagy, nő is maradtál! Ennyit minden nő megérdemel! :)
2012. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod,apukának és a gyereknek is jót tesz egy kis idő kettesben!Férjedre pedig legyél nagyon büszke!A legtöbb férjnek ilyen eszébe se jut...
2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Talán beszélj a férjeddel erről, nem lesz ennek jó vége...
2012. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Lelkiismeret-furdalásod? Na ne már!:)

3-4 havonta az én férjem is noszogat mindig, hogy menjek el ide-oda, volt, hogy ő is befizetett egy thai masszázsra, vagy fodrászra, vagy csak adott pénzt, hogy menjek magamnak vásárolni ruhát, ezt+azt. Mi sem élünk nagylábon egyáltalán, de a férjem tudja, hogy egy nőnek, egy anyának erre szüksége van, EMBER vagy Te is elsősorban, nem egy rabszolga, egy cseléd...

Én teljesen ki vagyok ilyenkor cserélődve, sokkal türelmesebb és megértőbb anya és feleség vagyok ha jól érzem magam a bőrömben. Nem kell feltétlen pénzt költeni, elég ha csak kiszellőztetem a fejem, bóklászom, nézelődök.


Nem tudom menny idős a babád, az én lányom azt hiszem 4-5 hónapos volt mikor először így elmentem. Persze borzasztóan hiányzott a család és a kislányom, rohantam haza mint egy hülye, de azért nagyon jó volt kicsit magammal is foglalkozni:)

Most úton a tesó, nemsokára két picurral leszek itthon, most is éppen igyekszem majd elszakadni néha egy kicsit, mert szeptembertől azt hiszem nem fogok tudni egy jó darabig....

2012. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, mégis ki mással beszélhetné meg a lelki problémáit, ha nem a férjével? Aki lepontozta a választ, attól kérdezném, mégis ti kivel beszélnétek meg?

Annak nem lesz jó vége, hogy nem szakít magára időt, nem fogadja el a segítséget, totál meg fog hülyülni szerencsétlen.

Az se volt 100as, aki ezt a pontozós rendszert kitalálta...

2012. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de jót mosolyogtam. :) 1 óra szinte semmi! Apukának és babának is szüksége van a kettesben eltöltött időre. Én is szoktam őket egyedül hagyni, mert valamikor a kertet is rendbe kell rakni. Az pedig nem 1 óra. :) Örülj neki, hogy ilyen figyelmes a férjed! :) És ne érezd magad rosszul.
2012. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem normális, én is éreztem már így.

Aztán megszoktam, hogy nekem is jár kicsi pihi. :D Ma pedig klappol minden. Ha menni akarok, mondjuk át barátnőmhöz, akkor megyek. Uram vigyáz az össze gyerekünkre egy szó nélkül. Nálunk ez mindennapos.

2012. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!