Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyerekes?

Mit csináljak, ha gyerekes?

Figyelt kérdés
A párommal régóta vagyunk együtt, alapjáraton nagyon jól megvagyunk, lesi minden kívánságom. Csakhogy eléggé gyerekes tud lenni és egyre jobban kezd ez zavarni. Például most is össze vagyunk veszve leírom a sztorit de ne röhögjetek: régóta nem voltunk már sehol és én igényelném az izgalmasabb életet. El akartam hívni csak úgy spontán egy éjszakai sétára (itt van 1 kis erdő, szerintem egész jól szórakoztunk volna) persze egyből rávágta, hogy nem és megsértődött mert én tartom tiszteletben hogy ő fáradt :))) Kb. ez a harmadik ilyen 2 héten belül és nagyon nagyon zavar, hogy gyerekes. Inkább a többi vitát nem is említem. Valami tanács esetleg? :/
2012. jún. 1. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebben nem tudom mi a gyerekes.Nem akar menni veled egy tök üres erdőbe péntek éjjel,mert fáradt és gondolom hülyeségnek tartja.Ezen megsértődni gyerekes.
2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg te vagy a gyerekes, éjszaka erdõben sétálni egy kicsit rizikós nem? Nem tudom, attól is függ, hogy hol laktok?
2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerem a többi vitátokat de ebben tényleg max a sértődés a gyerekes, az éjszakai alvást én is természetesnek tartom :/
2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Abból a sztoriból amit leírtál, nem az derül ki, hogy gyerekes, inkább az, hogy fáradt. Nem lehet- az ötletedből itélve- hogy te vagy gyerekes, és ezt kivetíted rá?
2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől ő tényleg nem gyerekes.

De lehet nem illetek egymáshoz...

2012. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ebből a sztoridból nem jön le, hogy gyerekes lenne, inkább fordítva.
2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát ja, ebből a sztoriból nem jelenthető ki, hogy gyerekes.


Viszont ha többször volt már kedved vele éjszaka sétálni és ő sosem ment veled és még csak más időpontot sem javasolt, és ha ezen kívül még sok olyan tevékenység van, amit szeretnél vele közösen, de ő nem hajlandó rá, akkor vagy egy önző és együttműködésre képtelen alakhoz van szerencséd, vagy pedig egyszerűen teljesen mások vagytok és ebbe vagy beletörődsz, vagy jobb ha mielőbb szakítasz vele...

(Ismerős a helyzet amúgy. Én is voltam sokszor ilyen éjszaka mászkálhatnékos, és 6 év alatt egyszer nem jött volna, mindig várnom kellett rá hiába, és mindig magányosnak éreztem magam vele. Mondanám, hogy bánom az elpazarolt 6 évet, de legalább egy életre megtanultam, hogy ha egy kapcsolatban nagyon szenvedünk, akkor jobb mielőbb lépni, mert az idő nem segít....)

2012. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg fáradt, akkor inkább te vagy a gyerekes, hogy ilyen eszedbe jutott, és még elő is adtad.

De ha másnap szabadnapos, akkor is, miért kell éjszaka menni? Ráadásul erdőbe?? Még ha egy városnézésről lenne szó, de erdőbe? Ahol se világítás nincs, semmi. És ha belelép egy gödörbe, és kibicsaklik a bokája valamelyikőtöknek? Onnan aztán élvezet elvánszorogni az útig.

2012. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!