Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem terhes és hozzám...

Az exem terhes és hozzám rohangál, hogy segítsek, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szerettük egymást, 5 évig voltunk együtt, de aztán ő szakított velem. Van valami új pasija és most terhes lett tőle. Teljesen ki van bukva, hozzám járkál, meg hívogat, hogy legyek mellette, mert nem bírja és nem tudja, mit csináljon, meg hogy nem akar élni tovább. Ez 2 hete tart, próbáltam megnyugtatni, meg mondtam, hogy rám számíthat, de nem tudok többet tenni, ő se tudja, hogy mit akar. A pasija tiszta agresszív és azt mondta, hogy meg kell tartania, az exem meg fél tőle. Tiszta agyrém, igazából nem akarnám magára hagyni, de én meg nem tudom, hogy mivel segítsek egyáltalán és totál nem értem a dolgot.
2012. jún. 1. 21:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Rázd le hamar, ott hagyott, teherbe esett és most téged kér, hogy pátyolgasd? Ne csináld, szeretni nem szeret, csak magaddal szúrsz ki.
2012. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Hát hallod, ez az ő baja. Tőled vár segítséget, de ez már nem a te gondod, többet nem is tehetsz érte.
2012. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Az ex az maradjon ex.

És úgy is kell kezelni. (akár férfi akár nő)


Sosem hittem a "lehetünk barátok" dologban.

Én sem mondtam ezt senkinek sem.

2012. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De nincs senkije igazából, csak pár haverja, de azokra nem lehet számítani.
2012. jún. 1. 21:43
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Az ő baja! Persze, most már bánja, hogy egy erőszakos bunkóért elhagyott, jó is lennél neki egy marhának, aki majd felneveli vele a porontyát. Hát ne légy ekkora balek! Oldja meg magának, elvégre felnőtt ember!
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Pityeeesz ***** válasza:
49%
küldd el a búsba.
2012. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj, erre vannak a barátnők, hogy terhesség idején segítsenek mindenben, nem pedig az exek feladata... Értem, hogy agresszív a pasija, meg minden, de akkor a fenéért kellett teherbeesnie tőle(oké, lehet, hogy védekeztek, és becsúszott), de miért maradt vele? Gondolom nem azóta agresszív vele, mióta jön a baba. Egy a fontos, ez nem a te feladatod, csak nehogy visszakönyörögje magát, mert benned látna kiutat, aztán még az apuka véletlen megkeres téged is...
2012. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az én hibám is, hogy elhagyott, mert tényleg lúzer voltam, gyárban dolgoztam, ő meg sokkal okosabb volt nálam és mellette csak egy munkás voltam. De az az 5 év szép volt és még most is aggódom érte, nem akarom, hogy baja legyen.
2012. jún. 1. 21:53
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Szereted? Sajnálod? Látod, hogy nincs mibe kapaszkodjon, csak abba az öt évbe... Ilyenkor nem számít, hogy ex, ilyenkor nem is az exet kell látni benne, aki esetleg becsapott, hanem valakit, aki segítséget kér tőled. Öt év az életéből és az életedből. Nem semmi. Segíts rajta, ahogy tudsz.
2012. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Szóval egy módosabb pasiért hagyott el, aki most veri? (vagyis gondolom, ha te a a munkás voltod miatt voltál kevés neki) Hát megérdemli a sorsát!

Ne pocskondiázd magad, a gyári munka is munka, nem vagy és voltál lúzer emiatt! Ha ő ezért elhagyott, most húzzon, ahova akar, vagy viselje a verést.

2012. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!