Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk? Lesz még...

Mi lesz velünk? Lesz még valaha jobb?

Figyelt kérdés
Férjemmel házasok vagyunk,ősszel született meg a kisfiúnk.Nekem ez az első gyermekem,neki nem.A szüléssel minden rendben volt,még a gátvarratom sem fájt.Ő csak a vajúdásnál volt bent,semmit nem látott a szülésből.Most már bőven elmúlt a pici fél éves,de közöttünk még mindig nincs semmi és nem is nyitott felém,nem érdeklődik.Igaz,antidepresszáns gyógyszereket szed évek óta,nem tudom,hogy ez volna e az oka.Régebben azért volt szájra puszi is,de most már az sincs.A gyereket nagyon szereti és a szülésem után rengeteget segített nekem itthon.Tönkre mentünk végleg?Nem akarom őt ezzel a témával letámadni,nála ez nem vezet sehová.De akkor hogyan fordulhatna jobbra közöttünk a dolog?
2012. jún. 4. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem letámadás, ez egy fontos része a házasságnak, ha nincs szex, tönkre is mehet! Igenis beszélj vele, az az egy megoldás van!
2012. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Márpedig ha nem beszélsz vele, hogyan akarod (akarjátok) megváltoztatni az életetekben, ami nem jó?

Beszélni kell vele, nem "letámadni". A depresszió, a megváltozott körülmények okozhatnak visszaesést a szexben, de ahhoz, hogy segíteni tudj neki ezek feldolgozásában, tudnod kell mindenről.

2012. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a "mellékes" tényt se felejtsük, hogy az antidepresszánsok jelentős része okozhat erekciós zavart, szóval az sem kizárt, hogy ez van a háttérben.


Amúgy mindenképpen beszélni kellene a dologról (nem letámadni), mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

2012. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig hallgatni nem szabad,kommunikáció mindennek a kulcsa.
2012. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz vele megbeszélni ezt a dolgot, mert magától nem fog megoldódni! Vagy még azt is csinálhatod, hogy veszel valami szexi fehérneműt és bepróbálkozol nála, vagy mikor mész fürödni hívhatod őt is, vagy mondod neki, hogy olyan fáradt, feszült mostanában ráférne egy kis masszázs...,abból is lehet bármi.

Írod, hogy nincs szájra puszi sem, ezt is kezdeményezhetnéd..., sőt mondhatnád, hogy olyan jól csókol, hogy hiányoznak a csókjai! A pasik szeretik, ha dicsérik őket...:)

Szóval vesd be magad.

2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Felhoztam a témát,nagy ordibálás lett belőle,el lettem küldve a...

Fogalmam sincs hogyan tovább.

2012. jún. 4. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Most hagyd egy ideig, had nyugodjon le! Amúgy lehet, hogy tényleg az antidepresszáns gyógyszerek miatt lehet...

Hogy hoztad fel neki a témát? Finoman indítottál...?

2012. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hiába indítok finoman,viaskodás lesz a vége.Ő engem okol én meg őt.

Már nincs is kedvem az egészhez,miért kell engem állandóan lehurrogni?!

Akkor inkább maradok szűz...

2012. jún. 4. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

ne szedjetek antidepresszánst!!!

felesleges!!!

inkább foglalkozzatok nektek örömet okozó dolgokkal, hobbik,család, bármi, és merjetek szembenézni a problémáitokkal

az antidepresszáns felesleges!

velem is le akarták nyeletni, és tényleg nagyon rosszul néztem ki, de én kihúztam magam a saját hajamnál fogva, egy db bogyó nélkül

2012. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!