Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy "idegen"...

Normális hogy egy "idegen" embert úgy szeretek mint az apukámat? 17L

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó barátom, korban is az apám lehetne, és úgy is viselkedik. És én úgy szeretem mintha az apám lenne! 2 éve ismerem.. de mindent elmondhatok neki, tanácsot is ad mindig ha kell.. Normális hogy ennyire szeretem? Apuval is nagyon jól megértjük egymást, tehát nem ez a probléma...



ja és nem, nem pedofil! :D


2009. júl. 1. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet, és mindennek az ellenkezője is. Danielle Steal sok regényének témája a nagy korkülönbség, a "Szárnyak"c. regényben épp egy 17 év korkülönbség van. A "Keresztutak"-ban meg a fital lány udvarlója az apuka barátja. Ezeket csak példának mondtam. Az ellenpélda az, hogy a 17 éves lányok néha ki is színezik az érzelmeket, azt hiszik, hogy szerelmesek, mert esetleg még nem tudják igazán, hogy mi az. Semmi rossz nincs abban, ha apukádhoz hasonlóan érzel vele kapcsolatban. Majd az idő megoldja a kérdést.
2009. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem baj..nekem is van egy ilyenem, bár az a különbség, hogy nekem az igazi apámmal nem olyan jó a viszonyom.
2009. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem szerelmes vagyok belé, hanem egyszerűen olyan mintha az apám lenne... Úgy viselkedik, állandóan aggódik értem, meg próbál a jó útra terelni... egyáltalán nem vagyok szerelmes bele
2009. júl. 1. 23:14
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Én mondjuk naív vagyok, de ha ilyen kapcsolatom lenne, azt NAGYON értékelném. Nagyon kevés az olyan ember aki szeret valakit minden hátsó szándék nélkül, minta a lánya volna...ha ugyanúgy viselkedik, mint te őfelé és úgy áll hozzád, mint te őhozzá, akkor ne ijedj meg, hanem élvezd, hogy vannak még ilyen emeberek! Szerintem ha úgy szereted, mint apádat, és ő úgy szeret mint lányát, akkor igaz barátra találtál.
2009. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

igen, tudom, nagyon szeretem és becsülöm hogy van nekem Ő :) Persze sokan rögtön elkezdtek támadni ha meséltem róla hogy pedofil meg mittudomén... csak mert 50 éves.. És? az hogy valaki 50 éves azt jelenti hogy pedofil? annyira szánalmas :s

2009. júl. 1. 23:24
 6/19 anonim ***** válasza:
hát én 13 éves vagyok..és a legeslegjobb haverom 22 éves..ugyanigy aggódik értem terelget meg minden..és akárkinek mesélek rolla akor először azt mondjaák h vagy sajnáltabol haverkodik velem vagy szeretne tőlle, "vmit"..deh aztán mindenkinek a szájába kell rágnom h testvérként szeretjük egymást..és nem birnám már a nevén szólítani mert meglátom mindig az jön a nyelvemre h Bátyó..sőt őse hív a nevemen..miindig le Hugiz :)
2009. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
27%
szerintem egy elmebeteg vagy pusztán :S
2009. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

23:41: Hát igen.. irigységből mondják hogy pedofil meg hogy csak azért kellek... :S na mindegy :D örülök neked hogy nem vagyok egyedül:)

Utolsó: szerintem meg te vagy az :o))

2009. júl. 1. 23:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocs de erről a mostoha nővérem jut eszembe akivel 20 éves koráig szinte lányaként bánt a nagymama testvére, csakhogy aztán elkezdte molesztálni, totál megváltozott ahogy elkezdte a nőt látni benne... nem azt mondom hogy minden idős pasi ilyen, csak vigyázz vele, ha bármi gyanúsat veszel észre jobb ha nem találkoztok többé. De addig semmi gond.
2009. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tudom hogy a válasz nem nekem szolt..deh én nem birom Bátyómrol elképzelni h évek mulva elkezdene molesztál meg minden..deh azt azért le merem irni h vtam belezugva még haverságunk elején a Bátyámba :D:D
2009. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!