Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a megoldás?

Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párom szerint én állandóan csak veszekszem vele. Szerintem pedig az a gond, hogy nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat. Én azt szeretném, hogy üljünk le és ő is elmondja azt ami nem tetszik neki és én is és megkeresnénk a megoldást. De vele ezt képtelenség összehozni, eleve irtózik az ilyen "mély beszélgetésektől" vagy témát vált, vagy egyszerűen leráz. Nem tudom mit gondolhat, ha nem beszélünk róla majd maguktól megoldódnak a gondok?!

Ha nagy nehezen ráveszem, hogy beszéljük meg, akkor sem mond semmit. Bunkózik velem, engem meg felidegesít azzal, hogy nem képes elmondani mi baja van. Mintha még azt is tőlem várná el, hogy találjam ki.

Már egy ideje elhanyagoltnak érzem magam, kedvetlen vagyok és feszült. Ezt ő látja rajtam. Azt is mondta, hogy szerinte sok problémám van mostanában és rajta vezetem le. Abban igazat adok neki, hogy tényleg sok problémám van, tényleg ingerültebb vagyok és most még nagyobb szükségem lenne rá, és azt érzem nem számíthatok rá!

Mit gondoltok? Adjatok tanácsot!


2012. jún. 5. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát egyszer úgyis bezárod az ajtót, h ne tudjon elszökni... viccet félretéve, nekem két évig volt egy párom, akivel képtelenség volt megbeszélni akármit is. Vagy okoskodott, és nem hallgatott végig, vagy mint egy kisgyerek rohangált a lakásban, és nem akart meghallgatni.

Végül az lett a megoldás, h felemeltem a hangomat, és miközben mint a tojó galamb mászkált fel alá, és próbált elbújni, mindenhová követve elmondtam mit akarok, hogy látom, és h mi a véleményem, s hogy amennyiben nem válaszol értelmesen, úgy úgy is fogom csinálni, ahogy én jónak látom.

Az esetek többségében sikerült beszélgetésre "kényszeríteni" De mondom. Két évig bírtam, aztán elegem lett.

2012. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!