Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 ember össze köti az...

Ha 2 ember össze köti az életét, akkor mért nézi le az egyik család a másikat? Egyik jómódú család a másik átlagos. Jogos ha kicsit ezzel a lelkemet tiporják a párom szülei?

Figyelt kérdés
Ezért menyüket sem fogadják el, mert ilyen meg olyan családból való, és nem nagyvárosi hanem kisvárosi.Egy szomorú kiközösített feleség
2009. júl. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen flancolós emberek. Ha a fiával jól elvagy, akkor ne is foglalkozz az anyjáékkal.

ugyanolyan, sőt sokkal értékesebb ember lehetsz, attól függetlenül, hogy falusi vagy városi vagy, hogy van-e jelentős vagyonod vagy nincs. Csak a fiának kell tudnia milyen értékes vagy...

2009. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is voltak ilyen úrhatnám emberek akik azt hiszik hogy ők a világ 8-ik csodája.Ha ezt éreztetik is veled akkor csak a műveletlenségüket és taplóságukat fejezik ki.

Te ne legyél ilyen,mutasd meg hogy különb vagy náluk.

2009. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem konnyu ez az egyik felnek sem,de addig amig ti tudjatok szertni egymast az a lenyeg ti mar egy csalad vagytok:)
2009. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
29%
bocsi az elozo ,te meg a ferjedrol irtam:)
2009. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igy igaz egyik csaladnak sem konnyu. En alltam mind a ket felteken. mikor az elso tartso kapcsolatom volt a baratom szulei jobban mondva az apa tehetos volt, meno manager egy multi cegnel jo summas fizuval. En csonka csaladbol vagyok apukam meghalt mikor csak 16 voltam, igy anyu nevelt kettonket egy fiuzbol. kiiskolaztatott es nem szenvedtunk hianyt semmiben persze az ex szuleivel nem tudtuk a cversenyt felvenni. ott a nagymama nezett le meg az anyuka h en a csaladi vagyonra palyazom pedig szo sem volt errol. anno abba sem mentem bele h apuka epitsen nekunk ikerhazat, nem akartam a suzlok kzovetlen szomszedsagaban lakni meg ugy voltam onerobol is elo lehet teremteni. a paromat nem erdekelte csaladja furkalasa de en nem szerettem a csaladjaval idot eltolteni. idokozben kapcs vege lett en kulfoldre koltoztem es befutottam karrierileg es most mar nekem van summas fizuval egy multi cegnel jo allasom. A masik fele az eremnek. Sogornom egy szegeny csaladbol szarmazik. igazan engem ez nem zavar. mert nem az hataroz meg egy embert h szegeny vagy gazdag, varosi vagy falusi, nagyvarosi vagy kisvarosi, hanem az aki vagy belulrol. en tudom h honnan indultam el a semmibol es mire tettem szert, es nem felejtettem el a regi idoket sem. Viszont a gond akkor kezdodik amikor a szegeny sorbol szarmazo ugy gondolja illetve elvarja mivel a masik fel suzlei rokonai tehetosebbek majd az megoldja az o napi gondjaikat. mert nalunk ez az alapveto problema. a sogornom ugy kepzeli h mivel nekem jo fizum van atlagon feluli eletet elek, ebbol neki jar es jogai vannak arra a vagyonra amit en kapartam ossze nehez munkaval. nem egyszer tett megjegyzeseket ha netan barmi tortenne velem akkor remeli tesom orokol meg egyebek. ovintezkedeseket kellett tennem h veletlenul se tudja rarakni a kezet. most mar ez a gond megoldodott mert az orokos a kicsi babank a haszonelvezo meg a parom. de akkor is ilyen nyiltan megmondani nem semmi... tehat engem az egeszben ez zavart nem maga az h szegeny, mert errol nem tehet, hanem az h pofatlan es szamito, es ezt sajnos ki nem allhatom.

egyebkent en nagyvarosban szulettem mindig is ott laktunk, mikor kulfoldre koltoztem igaz nagyvarosba koltoztem de nem belvarosba hanem 40 km-re tavolra ki a kulvarosba, aminek kis falusi hangulata van. es imadom sokkal jobban mint a belvarost! nem cserelnem el a hazam egy belvarosi szuper apartment-re.

2009. júl. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
meg annyit h ne foglalkozz veluk. a lenyeg a parod elfogad es szeret es te szereted ot viszont. igyekez ne tul sok csaladi rendezvenyre menni es akkro nem kell oket sokat latni. es ha mesz lassanak boldognak. hidd el ez sokkal jobban faj nekik mint ha barmit is tennel vagy szolnal. sok gazdag ember van aki nem boldog. boldogsagot penzzel nem lehet megvenni. tehat lehet h csak irigyek rad...
2009. júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!