Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ebből ekkora...

Miért csinál ebből ekkora problémát a férjem?

Figyelt kérdés

Kérdezte, hogy akarok-e moziba menni, vagy menjen inkább a lányával. Mivel nem vagyok olyan nagy mozirajongó (a hólyagom nem támogatja a 90 perces filmeket :)), illetve velem sokat van együtt, mondtam, hogy menjen nyugodtan a lányával, legalább töltenek együtt egy kis időt.


Kicsit később ismét felhozta, mondván azért is menne inkább a lányával, mert három órás sci-fit szeretne megnézni (se a hosszú ideig egy helyben ülés, se a sci-fi nem kedvencem), de biztos nem baj?

Nem, tudja jól, hogy sci-fit eleve nem nézek, de ha van társasága menjen, neki ettől még nem kell leszoknia róla.


Azóta még van háromszor rákérdezett és nem tudom hova tenni. Sci-fit még a tévében sem nézek meg, egyszerűen nem köt le, nem tetszik, nem az én műfajom. Neki nem kellene egyedül mennie.


Nem tudom, mi értelme ennek a nagy felhajtásnak így.


2012. jún. 9. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Talán hármasban szeretett volna menni.
2012. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szomorú, hogy ilyen nevetséges dolgokból "ügyek" keletkeznek egy családban... bosszantó ember lehet a férjed.
2012. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
És ez megérdemelt egy kérdést?Te csinálsz ebből csak problémát.
2012. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami komoly dologról van szó. Egyáltalán miért csinálna ebből problémát a férjed. Csak udvarias, nem akar egyedül hagyni, szeretné ha elmennél vele. És azért kérdezte meg többször, hogy nem e gondoltad meg magad. Ennél nagyobb problémád ne legyen, azt kívánom!
2012. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem probléma, nem ismer vagy nem viselkedsz mindig ugyanúgy, itt az a probléma ,ami ha már házasok vagytok nem egy jó dolog. Azért kérdezte meg ennyire mert nem tudja, hogy te mennyire veszed jó néven mondjuk, hogy ők nem változtatnak a mozi műsoron és esetleg egy olyan filmet néznek amit bár végig tudsz ülni mert nem olyan hosszú, de nem sci-fi, vagy hogy ő lányával megy és ez baj e, mert ugye manapság a nő száján az jön ki hogy oké persze gondolatban meg leöli a másikat, ami nem feltétlen így van,de a netről a tv-ből és más b*uzi helyekről is ez árad, de nem is kell messzire menni ez az oldal ezzel van tele. A problémát te csinálod ebből, nem a férjed, ez piti ügy, gondolom a sok válaszért írtad ki vagy mert unatkozol mert a férjed a lányával van...
2012. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a kedves kérdezőnek. Ez a dolog nincs a helyén, és az ilyenekből szokott a nagyobb probléma lenni. Ugyanis az emberek (családtagok) között van egy néma kommunikáció, ami csak jelekből, jelzésekből, egészen mást mondok, mint amit közölni akarok, hallgatok, amikor máskor be sem áll a szám, stb-ból áll. Nos, itt ebben a kommunikációban érez zavart a kérdező. Ők ( mármint a nők) szokták irányítani ezt a kommunikációt, és most éppen őt zavarja a férje viselkedése, Eltér a férjek egybites viselkedésétől. Ez késztette a levélírót a kérdés megírására..
2012. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a dolog nincs a helyén, és az ilyenekből szokott a nagyobb probléma lenni."


Igen, ezzel a gondolattal ágyazol meg a nagyobb problémának.Nem kell a napfelkeltébe atomvillanást belelátni.

2012. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha ne legyen ennél nagyobb problémátok :)

Majd ha nem akar veled menni sehova, akkor ráérsz aggódni.

2012. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága Kérdező? A férjedtől már megkérdezted hogy miért akarja ennyire hogy együtt menjetek?? Ha nem, akkor te gyártod a "problémát".
2012. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőjéhez ment, és mivel drága a hotelszoba, így biztosra akarta tudni, hogy el tud szabadulni.
2012. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!