Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a helyes viselkedés?

Ilyenkor mi a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

a húgomnak új barátja van. Egyébként 18 éves, nem is kicsi már, és tudom h semmi közöm hozzá, de az egész család utálja a srácot. Nem mondjuk meg neki mi a tesóimmal, mert tudjuk h nem szólhatunk bele, anyukám is mindig minden döntésünkben mellettünk állt, most mégis megmondta h bizony nem örül a dolognak, nála ez azt jelenti h nagyon ellenzi. Csak 1 hete jöttek össze, a húgom állítja h szerelmes belé, de egy hete még azt mondta nekem h nem jó a srác, mert előtte már bepróbálkozott több barátnőjénél is. A húgom gyönyörű és okos, nem értem h állhatott be a sor végére, "ha nincs ló jó a szamár is" alapon a sráchoz. Nem tudom h viselkedjek vele, mellette kell állnom de nagyon nehezemre esik. Ilyenkor mi a taktika? Nem szeretném ha megromlana amiatt a viszonyunk eddig mindent elmondott nekem, megbíz bennem.

22L


2012. jún. 11. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, mert ő nem kívülálló, nem látja olyan tisztán a helyzetet, mint te. Ha a finom utalásokból nem veszi a lapot, akkor nincs mit tenni, csak figyeljetek rá és ha kell, álljatok mellette. Nem hiszem, hogy bárkire is hallgatni fog, ha ellenzitek, inkább csak megharagszik. Bár nem ismerem őt, de a többség ilyen.
2012. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 medve5 ***** válasza:

Ha elkezditek tiltani vagy megpróbáljátok lebeszélni róla,azzal pont az ellenkezőjét éritek el.

Nehéz dolog ez.

Az első hozzászólónak igaza van....

2012. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!