Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miert nem kepesek...

Egyesek miert nem kepesek belatni, hogy nem normalis kapcsolatban elnek, es valtoztatni ezen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert belülről minden másképp látszik, mint kívülről.

Azonkívül mindenkinek mást jelent a "nem normális" kapcsolat.

2012. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, hogy én miért nem tettem. Annyira lement az önbecsülésem a pincébe, hogy azt gondoltam, ennyit érdemlek, ennyit érek, nekem jobb nem jár, jobb ha megszokom. Szerencsére végül mégiscsak kimásztam belőle.
2012. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést!

Te meg miért nem tudod belátni, hogy az égvilágon semmi közöd nincs egy másik ember magánéletéhez?:)

Különben is, szerinted x dolog normális,más szerint meg elítélendő. Nem csak a te szemléleted van, azon kívül pedig minden rossz...

2012. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__3034872-egyes-ferfiaknak-miert-nem-jo-semmi-sem


Valojaban az ilyen tipusu kapcsolatokrol jutott eszembe a kerdes, mert eleg sok ilyet latok magam korul.

2012. jún. 18. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor röhögök másokon és belátom,hogy úgysem vagyok a helyzetében, hogy beletudjam magam képzelni a helyzetébe....Ettől még van véleményem,de másoknak is volt véleménye az én kapcsolataimról.


Oye nincs kapcsolatom és most örülök,mert körülöttem mindenkinek tönkre van kb menve az idegrendszerete a párkapcsolata miatt....

2012. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
idegrendszere*
2012. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is vannak ilyen "ismerőseim" sajnos...és hogy miért nem tudom belátni hogy nem szólhatok bele? Mert nagyon szeretem őket és borzalmas látni hogy mennyire megalázzák őket, mikor nem ezt érdemlik, és nem is veszik észre mennyire kihasználják őket.....
2012. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel is ez a helyzet.

A legsz@rabb az egészben, hogy mindig nyavalyog, mondja, hogy a palija már megint miket csinál, van, hogy sírva felhív, stb...

De ha rosszat merek mondni arra a nyomorékra, akkor én vagyok a szemét, hogy mondhatok ilyet, ő szereti, és nem fogja ott hagyni.

(Akkor szenvedjen az ilyen, ne nyüglődjön... Én hányni tudnék az ilyentől...)

2012. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én most egy pont ilyen kapcsolatban vagyok. Nem a legjobb, de legalább van. És hogy miért nem lépek ki belőle? Hát azért mert előtte 6 évig még egy kósza numera sem jött össze, nemhogy egy párkapcsolat, és már kezdtem becsavarodni attól, hogy hetekig még szólni sem tudtam senkihez. Hát ezért.
2012. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert a szüleik is ilyen kapcsolatban éltek, és ők sem tettek ellene semmit. Tanult tehetetlenség.
2012. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!