Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek először a sminketeket...

Nektek először a sminketeket vagy a frizurátokat készítették el az esküvő napján?

Figyelt kérdés
Milyen sorrendben szokás elkészítetni?
2012. jún. 21. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először a sminket, aztán a frizurát.
2012. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először a frizurámat fogják elkészíteni, és csak utána a sminket. Így kaptam időpontot a fodrászhoz és a sminkeshez. Szerintem nincs nagy jelentősége, hogy melyiket csinálják először, nem fog tönkremenni a hajad annyi idő alatt, amíg megcsinálják a sminked, és fordítva sem lesz gond.
2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt csinálták a hajamat, délután pedig mielőtt mentünk volna az esküvőre, akkor a sminket.
2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először a hajamat, utána a sminkem.

Ha hajat is mos a fodrász és már fent van a sminkem, tuti idegbajt kapnék, hogy mikor mosna le egy kis alapozót a homolkomról.

2012. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

mert talán nekem is ugy lenne, hogy eloszor a sminkes...

pedig a sminkesnek kéne legutolsonak lenni!!!!

foleg mivel a sminkesemnél le kell fekudnom arra az ágyszeruségre!az meg agyonnyomná a frizurámat:-(((

ugyhogy nem is tudom, hogyan csináljam...

2012. jún. 21. 11:48
 6/13 A kérdező kommentje:

a fodrász azt mondta, hogy egy két napos hajjal menjek majd hozzá és ne frissen mosott hajjal, mert akkor nem tapad a hajam feltűzésnél, erről mi a véleméynetek?


egy másik fodrász meg meg is akarja frizura előtt mosni a hajam, és úgy elkészíteni meg ilyenek...


nost melyik a jobb?

2012. jún. 21. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:
először a fodrász,utána sminkes!Ugyanaz a nő csinálta.És előtte 1 nappal mostam meg a hajam!
2012. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pár napos volt egyébként a hajam, ki vont engedve, ha frissen mosott lett volna, kilógja magát, én megbíztam a fodrászomban.


Nem muszáj hátra hajtanod a fejed a sminkes ágyára, ülve is tökéletesen ki tud sminkelni, hozzánk házhoz jött a sminkes, megoldotta ágy nélkül is :)))

2012. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem frissen lesz mosva, kontyom lesz. Előbb a hajam lesz elkészítve félig, vagyis csak becsavarva, utána smink, majd a fodrász feltűzi. Ugyanabban a szalonban dolgozik a fodrász és a sminkes.
2012. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én beültem a fodrászhoz, megmosott, becsavart, búra alá ültem. majd a sminkesnél kihűltem. mikor megvolt a smink, leszedte a csavarót a fodrász és megcsinálta a hajam :) :) tehát előbb talán smink, és aztán fodrász :)
2012. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!