Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Elég...

Tanácstalan vagyok! Elég érdekes a kapcsolatunk Barátommal! Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt!Én17 éves vagyok Ő 18 éves!

A kapcsolat elején semmi gond nem volt !

Nem tudom mit tegyek! Néha úgyérzem hogy ez a kapcsolat csak 1oldalú szerelem!...Ő már csak +szokásból van velem!Néha pedig minden tökéletes!...Sajnos Hazudott nekem nem is 1szer :S ... ha veszekszünk mindig én jövök ki rosszul ... pedig ő is hibás szokott lenni ! Miért csinálja ezt??...miért yóó neki hogy én vagyok a hibás ?...Itthon sincs rendben semmi ... de ezt nem veszi figyelembe!Mindig aztmondja hogy miattam veszünk össze...csak azért mert én megmondom a véleményem mindenről..aztmondta változzam meg olyan irányba hogy a legapróbb gondot és a véleményem is mondjam el neki ... megváltoztam ..és most ez nem yóó!Mit tegyek ??:S...Voltunk nekem munkát keresni de nem jött össze és ő látta rajtam hogy milyen rosszkedvem lett...nemrég szóltak neki hogy mehetnék dolgozni ..:S ...és erre ő ment el helyettem ...:S .. Tényleg 1oldalú ez a kapcsolat:S..annyi mindent +beszéltünk ..pl hogy 1más nélkül nem meünk sehova és ő elment moziba úgy hogy +beszéltük hogy talizunk ..:S ...és még cska felse hívott hogy nem tud jönni ..:S .. megbeszéltük hogy 1más nélkül nem iszunk és ő nem is 1szer ivott nélkülem ..én meg tartom magam a +beszéltekhez! Soha nem hazudtam 1etlen 1szer ittam nélküle mikor ő harmadszorra csinálta ezt..!Remélem tud valaki segíteni ...! Előre is nagyon szépen köszönöm !=)


2009. júl. 7. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Nőj fel!

A barátod 18 éves. Miért várod tőle, hogy olyan felelősen viselkedjen és gondolkodjon, mint egy 30 éves?

Bár az már eleve gyerekes, hogy "egymás nélkül sehova", meg ilyenek.

Hány harminc körüli felnőtt párt látsz, akik ilyen összenőve élnek?

Fogadd el, hogy 17 éves vagy és még tanulnod kell a párkapcsolatosdit. Meg neki is 18 évesen.

Ennyi.

2009. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélni és mutasd meg ezt amit ide leírtál,ha szeret változtat,ha nem akkor meg dobjad,nehéz dolog,de hát ki akar így élni?Fiatal vagy még őmeg úgylátszik önfejű és saját maga után megy,de hát mit lehet elvárni egy kamasz sráctól,nem lehet pórázon tartani.Még nem nőtt be a feje lágya.Én biztos beszélnék vele és nem hagynám,hogy a dolgok csak úgy elszálljanak a szélben.
2009. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat!Egyébként Ő ajánlotta hogy " egymás nélkül sehova"...mostmeg +kérte a kezem apumtól :S ..nem tudom hogy most mivan :S !...de majd elválik ...és próbáltam már vele megbeszélni de én lettem a hibás megint csak ...
2009. júl. 8. 14:25
 4/13 A kérdező kommentje:
ÉS azért várom hogy úgy viselkedjen mint 1 30 éves ...mert az elején úgy viselkedett!...és most +változott!
2009. júl. 8. 14:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy az elején felnőttként viselkedett, de attól még nem az. 18 évesen egy pasi sem tud komoly "szereplőként" részt venni huzamosan egy kapcsolatban.

Valószínűleg elég önző típus, ezen nem igazán tudsz változtatni. Az én pasim is olyan, hogy egyszerűen képtelen elismerni, ha hibázik, mindig másra ken mindent. Ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem, ez megváltoztathatatlan!!!Emiatt kár vitatkozni Vele. Én már csak legyinteni szoktam és egy "persze-persze"-vel elintézni a dolgot.

Amúgy meg szerintem jobb, ha hagysz neki szabadteret, menjen csak. Gondolom vannak barátnőid, menj el Te is velük szórakozni, kávézóba, stb. Keress egyedül munkát, ne lássa, hogy Rá vagy utalva. Te egy ember vagy és Ő is egy külön ember, tanulj meg egyedül is megállni a lábadon. Meglátod tetszeni fog neki.

2009. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Talán az a baj,hogy még mindketten gyerekek vagytok.Én nem hagynám,hogy egy férfi így megalázzon.Nem is értem igazán,hogy miért nem léptél rég ki ebből a kapcsolat.Fiatal vagy és találsz olyan fiút aki nem aláz meg,hanem szeret:):)
2009. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pontosan! Lépjél csak ki ebből a dologból sürgősen!

Igaz, még fiatalok vagytok, de a párkapcsolatosdi megtanulása nem azt jelenti, hogy tűrj el mindent a barátodtól, minden sértést, és hogy minden szabály felrúgását megengedd neki, amiben ketten megegyeztetek!

És te ezeket be is tartod, és próbálsz hű lenni a kapcsolatotokhoz, ami jó!


Nyilvánvalóan ő teljesen éretlen a felelős párkapcsolathoz! Eszedbe ne jusson hozzámenni, amíg ilyen dedósan viselkedik, még barátként sem állja meg a helyét, ugyan hogyan lenne képes férjként, netalán családapaként a felelős viselkedésre??!

A Te kis éretlenséged csak annyiban nyilvánul meg, hogy mindezt nem látod át teljesen világosan, és egy éretlen 18 éves fiúról olyan dolgokat feltételezel, ami majd csak 28 felé lesz meg egy férfiban.

Te ennél többre vágysz, hát szerezz be egy komolyabb fiút!

2009. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Off: +őrülök, mikor +látok egy ilyen +oldást az írásban, mindig re+ek...
2009. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
az első válaszolónak üzenem h amit ő írt az nem segítség hanem egy nagy nulla.pontosan az ilyen kapcsolatok teszik tönkre a nőket már fiatalon.szerintem is lépj ki belőle és ne hogy magadat merd hibáztatni.hidd el 1 normális kapcsolatban igenis együtt járnak a párok inni meg mozizni ugy hogy nem tudom az első mire mondta h nőj fel.kiváncsi lennék az ő kapcsolatára hahaha.remélem segítettem egy kicsit megnyugodni.én is túl vagyok ezen a dolgon.31 nő
2009. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van.

Egy ilyen éretlen sráccal nem szabad komolyan foglalkozni. Éretlenül nem is szabadna igazság szerint komoly kapcsolatba kezdeni, mert a felek megsebzik egymást.

Persze erre az érintett éretlenek jól felháborodnak, hogy meri valaki őket éretlennek nevezni, mikor ők már komoly felnőttek. Haha.

Az jó, hogy te már észrevetted a barátod éretlenségeit. Ne engedd, hogy komolyabban megsebezzen, ha még eddig nem tette volna meg. Éretlenség miatt én szakítottam a barátommal 16 évesen, mert kitűnt, hogy ha folytatjuk, még jobban meg fogom sebezni!

Szurkolok neked.

2009. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!