Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, nem tudom...

Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Vajon más hogy élné ezt meg?

Figyelt kérdés
Évekig akartam második babát, de sok okból nem lehetett. Most elhárultak bizonyos akadályok, akár meg lehetne próbálni, de most meg kifutottam az időből. Ráadásul az eltelt időben lelkileg eléggé roncs lettem ebben a témában. Annyi ideig akartam hiába, hogy most már nem jó érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Pszichológushoz kéne mennem, vagy egyszerűen elfogani, hogy a nagy vágyakozás most már inkább valami utálattá vagy daccá változott bennem? Volt már valakivel ilyen?
2012. jún. 27. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy kifutottál az időből?

Mindenképpen keress fel szakembert, aki egy kicsit segít oldani a feszültséget, hátha utána tisztábban látsz majd, hogy mit is szeretnél!

Kitartás!

2012. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Az örökbefogadás még most is opció.
2012. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, ha csak úgy magától kis rásegítéssel (pár tabletta bevételével) nem menne a teherbeesés, hanem mindenféle szurkálások, kisebb műtét, ilyesmik kellenének hozzá, én nemet mondanék rá.

Más lenne, ha még nem lenne gyereked, de már van egy, én nem szenvednék a másodikért.

2012. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de hány éves vagy? Feleségem most szült, 40. No gond, no komplikáció.... Mit jelent, hogy kifutottál az időből???
2012. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bonyolult lenne, szúrkálás és hormonok és minden egyéb, amúgy meg elmúltam 40 (de nem sokkal).
2012. jún. 27. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálod, akkor miért írod azt, hogy kifutottál az időből??? Könnyű megmagyarázni, hogy miért nem. És sokal nehezebb csinálni.

Nem az béletkorod számít, te adtad föl.

2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalomtól és a kellemetlenségtől, hormonoktól és kezeléstől félek. Hogy kiöregedtem ebből és esetleg valami nem jól sül el. Mi van ha nem kéne a sors ellen menni, lehet, hogy nem véletlen, hogy valamiért eddig nem lett. Hiába akartam megfeszülve. Örökbefogadás szóba sem jöhet. Nem darabszámot akarok növelni, egy közös, szerelemgyereket szerettem volna.
2012. jún. 27. 16:06
 8/12 Lia_18 válasza:
51%
Anyukám 44 évesen lett terhes a 6. (!) gyerekével, s bár nem tervezte és nem is akarta, megtartották (új házasság,első közös baba lett volna). Anya beteges volt, féltettük is,volt miért. 6. hónapjában rosszul lett,majd elvetélt, meg kellett szülnie a 6 hónapos halott kistestvéremet. Ez egy elrettentő példa, de sajnos ilyesmivel is számolnod kell. Ám ha szakértőt is megkérdezel,aki áldását adja és még egészséges is vagy, most vágj bele,mert tényleg késő lesz.
2012. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy ismerősöm 41 évesen lett terhes 2. gyerekkel gyönyörű egészséges kislány :)

Szerintem fordulj szakemberhez , és ha a szíved mélyén vágy még egy babára akkor ne halogasd tovább mert lassan valóban ki futsz az időből.

2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lia_18 válasza:
51%

Én is ezt javaslom, az elrettentő példát azért írtam,mert ha egészségügyi gondjaid vannak, 5x is gondold meg...de ha ezen a téren nincs baj, vágjatok bele...és sok sikert hozzá,szívből kívánom,hogy teljesüljön a vágyad!


L/25

2012. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!