Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok bízni senkiben. Sem...

Nem tudok bízni senkiben. Sem a családtagjaimban, sem a barátnőmben, sem a barátaimban. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a családom utál, pedig én nem adtam nekik erre semmilyen okot. A barátnőmben sem tudok bízni, féltékeny vagyok mindenkire aki ránéz. A barátaimmal már hetek óta nem tartom a kapcsolatot, mert nem éreztem magam jól amikor velük voltam. Most a barátnőmnél is kezdem ezt érezni. Őt nem akarom elveszíteni, mert nagyon sokat jelent nekem. Éjjelente nem tudok aludni, mert egyfolytában jár az agyam, nem tudom kipihenni magam. Mi a baj velem? Mert tudom, hogy velem van a baj, csak nem tudom mi.22/F
2012. jún. 29. 17:07
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

A családod biztos hogy nem utál! Szeretnek még akkor is, ha nem mutatják ki. Miért szülne meg fájdalmasan és miért gondoskodna rólad édesanyád, ha utálna?


Szerintem kérj orvosi segítséget! Vagy kezdj el beszélgetni mindenkivel, akitől elhidegültél és békélj meg a környezeteddel minél előbb. Nyiss feléjük! Te is mutasd meg mi jár a fejedben!

2012. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én próbálok nyitni anyám felé, de rám sem néz, inkább netezik tovább. Apámmal néha lehet beszélni, néha nem. De amikor beszélek hozzá, ő csak annyit válaszolgat, hogy: Aha, Igen, Persze stb. Öcsémmel és a bátyámmal pedig lehetetlen beszélgetni bármiről is, mert mondhatok nekik bármit, meghallgatnak, utána elkezdenek valami teljesen másról beszélni, aminek köze sincs ahhoz, amit én mondtam nekik. Megbékélni a környezetemmel? Inkább csak beletörődni lehet ebbe..
2012. jún. 29. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, ami leköt és ami kikapcsol. :) Én is mindig ezt csinálom, nekem is gyakran elegem van a környezetemből. Festegess, vagy kezdj el gyűjteni egy fényképezőgépre, utána csinálhatsz magadnak gépre jó háttérképeket, ott vannak még a számítógépes játékok, hangszerek, esetleg vehetsz kutyát, ha arra nincs lehetőség, akkor egy hörcsögöt, vagy egy halat. Hajrá :)
2012. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az üldözési mánia és a paranoia néha jól jönnek, nézd a jó oldalát, legalább ha félsz megijedni kisebb eséllyel fogsz. De a legjobb ha nem félsz. Ha úgy érzed nem adtál senkinek sem okot a gyűlöletre, akkor nem adtál - emiatt nem kell bekattanni. Alkoholt ne igyál, az depresszáns, tehát súlyosbítja a depressziót. Nézzél filmeket, de ne akármilyet, olyat ami megerősít, de nem ostoba optimista hippy nyáltenger, inkább háborús filmeket, ahol gyakran reménytelennek tűnő küzdelmet folytatnak egy célért, vagy gengszterfilmeket, ahol mindenkinek ki kell álnia a maga igazáért, esetleg valami normális krimit. A lényeg, hogy tudat alatt küzdeni akarásra ösztönözzön. Vagy csak nézd meg sokszor a kedvenc filmjeidet, néha az is jó :)
2012. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!