Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakije, elmondta a...

Van valakije, elmondta a legjobb barátja, most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A páromnak van valakije, amit elmondott a legjobb barátja, nem akarom neki elmondani, hogy ki mondta, de le kell vele ülnöm beszélgetni, most mit csináljak?

2012. júl. 3. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Erre te magad is tudod a választ! 2 lehetőséged van!

1: Szemére veted és szakitasz.

2: Beletörödsz és élsz tovább a tudattal hogy nem te vagy az eggyetlen!

2012. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy szakítok, de amíg nem vagyok benne 100%-ig biztos addig nem tudok mit tenni. De mégsem állhatok elé, hogy elmondott a Béla mindent. Azt már mondtam neki, hogy tudom, hogy van valakije, de a nagyobb beszélgetés később jön.
2012. júl. 3. 09:28
 3/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Reménykedsz hogy sikerül lebeszélned a másik csajrol? Mondod hogy tuti a szakitás akkor mit akarsz még megbeszélni? Az hogy honnan tudod meg szerintem lényegtelen ha halál biztos az info bár én egy haver dumájára nem biztos hogy adnék!Most leültök dumálni te hajtogatod majd hogy tudod hogy van másik ö meg nem nincs is meg honnan veszed a marhaságot és nem jtok 1-röl a 2-re.
2012. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene elmondanod kitől tudod? A lényeg nem ezen van! Nem neked kell most beszélni, hanem neki. Én nem mondanám el, kitől tudom, a fontos, hogy tudom. Hagynám beszélni. Ha tagad, akkor is, ha nem akkor is. Itt nekde nem kell mondanod semmit sem. Neki kell.
2012. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ki akarom deríteni az igazságot, és nem hiszem, hogy a barát hazudott volna, ugyanis éreztem és voltak ennek jelei is.

Ráhánytam már a szemére, de sem igent sem nemet nem mondott.

2012. júl. 3. 09:52
 6/16 Dottorre ***** válasza:

Azért úgy, hogy semmit nem tud a csajról ,elég nehéz. Erre simán mondhatja a pasija, hogy "tévedsz" vagy "nem tudom kitől hallottad, de nem igaz" ... és utána hogyan tovább a beszélgetés?

Szerintem próbáld meg megtudni, hogy ki az. Ha a barátja elmondta, biztos, hogy tudja, hogy ki az. Akkor pedig már lehet szembesíteni, vagy esetleg megtudni mikor találkoznak, és odamenni, vagy ráírni a csajra neten, hátha ő meg rólad nem tud, stb...

2012. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sem igent,sem nemet nem mondott? Ezt hogy kell elképzelni.Te elmondtad,hogy tudod,hogy mással csal,ő megvonta a vállát és gépezett tovább.Azóta vársz a következő alkalmora,hogy beszéljetek? Miért kell kézzel fogható bizonyíték és teljes önéletrajz a csajról,ha egyszer te magad is tudod és érezted eddig,hogy van valaki,most már mástól is tudod,akkor mire vársz?
2012. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mennyire tuti, hogy igaz amit mondott a barátja és nem csak mondjuk rád hajt? Ha teljesen biztos vagy benne, akkor:

Én a helyedben leülnék vele beszélgetni. Közöld vele, hogy megtudtad, van még valaki más is az életében. De azt ne akarja kiszedni belőled honnan tudod, mert úgy sem árulod el! Aztán pedig választás elé állítod, adva neki mondjuk 2-3 napot, hogy döntsön: te vagy az a másik?! De tudja, hogy így nem oké tovább. Ha a másikat választja, akkor téged felejtsen el, ha pedig téged, akkor a másikat felejtse! Na meg még veled van legyen benne annyi, hogy nem is lesz újból harmadik fél!

2012. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyok vamzer így nem köpöm meg a barátját, igazat mondott, mert amikor én hittem, hogy van valakije ő mondta, hogy nincs, semmi érdeke nem lenne benne.


Ismerem a barátom, ha csak elé ülök és nem mondom meg honnan tudom az lesz, hogy akkor beszélgessek akkor a másikkal.

Nem mondott semmit, úgy kell érteni, hogy engem hibáztatott, hogy mi történt velem amióta legutóbb elváltunk,meg amióta egyre többet mutat magából egyre kedvesebb azóta én így viselkedem ilyesmi...

2012. júl. 3. 10:06
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott a jelenlegit és jöjj össze Bélával, Béla úgyis erre vágyik.
2012. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!