Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi lesz velem? Lesz...

Így mi lesz velem? Lesz valaha családi életem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nincs senkim. Egy barátnőm van, de ő összejött egy 42 éves pasival, és össze vannak nőve. Szeretnék strandra menni, mászkálni, de nincs kivel. A volt osztálytársaim a gimis pasijaikkal vannak még mindig együtt (5-6 éve) ők már megállapodtak, nekem meg soha sem volt még barátom, és csak telnek a napok, az évek és semmi (5 éve is így teltek a nyaraim, hogy itthon ültem). Munkám nincs, nem járok társaságba, és jövőre 24 leszek, majd 25, lassan 30 és semmi....
2012. júl. 3. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudod,hogy mi lesz 2 év múlva?


Egyébként miért nem mész el egyedül strandra? Pedig úgy lehet a legjobban ismerkedni.

2012. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítod, ha közelednek hozzád? Adsz alkalmat másoknak, hogy megismerjenek? Otthon ülni és elevenen elásni magad valóban elég sivár jövő.
2012. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj egyedül! Nincs azzal gond...

És még csak 23 éves vagy! Rengeteget változik az ember az évek alatt, emiatt nem kell temetned magad!

Inkább foglalkozz saját magaddal, tanulj valamit, keress egy klassz hobbit -> nő az önbizalmad, új embereket ismersz meg -> rögtön szebb lesz a világ! :)

2012. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van, van-e jobb ismerkedési alkalom, mint egyedül strandra menni? A csaj láthatóan egyedül, kész kihívás a környezetnek! De jó volt! A legszebb kalandjaim valahogy így kezdődtek egykor, hogy lementem a partra és lám, ott ült egy álmodozó lány a köveken... mint Isten ajándéka! :o)))
2012. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
:|
2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem is menj egyedül strandra, hátha megismerkedsz valakivel :)
2012. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz csak el kell járni otthonról . Nyugodtan menj el egyedül a strandra én ne félj oda menni valakihez aki szintén egyedül van. Vagy menj el buliba vagy olyan helyekre ahol sok ember van . Vagy munkahelyen összeismerkedni jobban a társaiddal stb. Én például a feleségemet a volt munkahelyemen ismertem meg ( ő az irodában dolgozott )
2012. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz. Vénlány maradsz.
2012. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Család?Anyuka,apuka,testvér,unokatesók,keresztszülők?Senkid nincs? Ha van unokaöcsid,unokahúgocskád akkor vidd el őt strandra....Ismerkedjél!Tedd fel magad társkeresőre,randizgass,és megtalálod az igazit,akivel családot alapítasz!:) Legyél kreatív!Rajzolj,írj könyvet.Olvass! Manapság rengeteg jó könyv van. Nézd a barátnőm helyzetét: Senkije nem volt.20 évesen minden az ő nyakába szakadt.Anyuka,apuka meghalt.Rámaradt a 2 éves öccse.

Rengeteg adósság,rengeteg hitel.Elment dolgozni.Szegényesen,de megéltek.Kapirgálta a pénzt.Végül kifizette az össze hitelt.Felrakta magát társkeresőre.Randizgatott.Összejött egy férfivel.Összeköltöztek.Van 3 gyönyörű gyerekük.2kisfiú,1 kislány.A barátnőm 30 éves.Az öccsét magához vette,aki most már 12 éves.Nagyon jól élnek,mindenük meg van.Mindig van remény!Soha ne add fel!:)

2012. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz, annak csak te leszel az oka.

23 évesen félsz egyedül? Miért kell kísérgetni?

2012. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!