Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alázott meg, tett tönkre,...

Hogy alázott meg, tett tönkre, vert át az, akit őszintén szerettél? Meg tudtál bocsájtani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Tinédzserkori első szerelmem, 14 évesen.

-túl vaskos a combod

-nőhetnél még pár centit

-túl kicsi a melled


Tönkretette az önbecsülésem, 2 éve pszichológushoz járok anorexiával.

18/L

2012. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, akivel tetszettünk egymásnak. Tél volt, albérletben lakott, ahol eléggé megbetegedett. Én pedig minden délután meglátogattam, teát főztem neki, csillapítottam a lázát, borogattam, mellette voltam. Eltelt pár hét, felgyógyult, és össze is jöttünk. Ő csókolt meg először, és megköszönte, amiért mellette voltam. Lefeküdtünk, majd közölte, hogy sajnálja, de ő még az exét szereti... Nagyon nehezen álltam meg, hogy ne pofozzam fel...

Azóta a harag elmúlt. Ő boldogtalanul tengődik a világban, van egy felelőtlenül hátrahagyott gyereke is, míg én boldogan élem az életem. :) Az élettől úgyis mindent visszakap, háromszorosan is akár...

2012. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én -most már - exemről közel 4 év együttélés után kiderült, hogy mihelyt kiment pár hónapra külföldre dolgozni,facebookon nyálazta az exét, olyan kommenteket írt a képe alá, hogy "szép", meg hogy "rózsák között a legszebb virág", valamint az volt az első dolga, hogy a "kapcsolatban" kategóriát átváltoztatta "külön élő"-re, ami egy fokkal az elvált előtt van. Az én képeimre semmit nem írt, sőt...egy sort se írt, hogy mi van. Lehet, hogy kicsinyes dolog, de bennem egy világ dőlt össze, mikor megláttam, és nem értette, hogy miért baj az, hogy ilyen üziket ír az exe képe alá. Más gondok is voltak, de érzelmileg ez tette be a kiskaput. Nagyon megalázónak találom, ha kb ország-világ előtt más nőre ír ilyeneket, engem meg le se sz...r.
2012. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1: valakinek te leszel az élete, nyugi 2:igazi paraszt és valóban sokszor az élet visszaadja a dolgokat kinek mi jár
2012. júl. 6. 20:02
 5/20 anonim ***** válasza:
Idióta,barom családom minden létező dologgal,főleg az "apám".Ő próbál közeledni mostanában,de egyáltalán nem hat meg.Nem tudok megbocsájtani főleg úgy,hogy minden nap őket kell elviselnem és a szívatásukat.A bányászbéka feneke alatt van az önbizalmam,nem hiszek magamban és abban sem,hogy meg tudnék állni a saját lábamon segítség nélkül.Ja és egész életemben pszichológushoz jártam.Ők azt mondták,nem velem van a baj,hanem a környezetemmel,de nem tudok ezen változtatni,mert túlságosan akaratgyenge vagyok és félek egyedül,inkább maradok a lehúzó családommal.Most is mondják sokan,hogy pszichológushoz kéne mennem,de nem fogok.
2012. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3: én is jártam így :S
2012. júl. 6. 20:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
nem kellettem, akármit is csináltam (viszont legalább sokat tanultam a kedvéért, ez most jól jön)
2012. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szerelmes voltam anno az exembe, és felhőtlenül boldog mellette. Sajnos, én voltam a naív. Világosan megmondta, hogy szereti az exét, de az ő hibája volt az, hogy a közeledéseimet nem utasította el... Nem mondta sose, hogy semmi esélyem, udvarolgatott is nekem, és sokáig mint két barát jártunk össze. Fél év múlva ő kezdeményezett, semmi olyan lépést nem tettem felé, hogy ezt kötelezőnek érezze. Összejártunk beszélgetni, kiültünk a parkba, ennyi. Nekem már ez boldogság volt. Összejöttünk, és ő azt mondta, hogy kigyógyult az exéből, elege van belőle. Elhittem, szerelmes lettem. Egy idő után kezdtek előjönni a furcsa jelek. Amikor hívták, kiment, hogy ne halljam. A telefonját mindig vitte magával, még ha egy pohár vízért ment is. Sose hívott fel engem, amikor távol voltunk egymástól, de valahogy a pénz mindig lement a kártyáról. Gyanakodtam, de szerettem, és a szerelem vak... Most már értem a mondást. Elnéztem neki, mert én is beszélgettem az exeimmel, de nem ilyen szinten. Ő pedig lassan naponta. Egy idő múlva nem bírtam tovább, és amikor véletlenül benn hagyta a telefonját, megnéztem a híváslistát. Az exe neve szerepelt mindenhol, csak őt hívogatta állandóan, sms-eket küldött neki, hogy mennyire szereti. Elhagytam. Rá két napra közösségi oldalon hirdette, hogy élete szerelmével lesz másnap kettesben. Ki voltam bukva teljesen, nagy szerelem volt, és sajnos apa is azelőtt két héttel halt meg. Nem merek megbízni azóta senkiben, senki iránt se merek mély érzéseket táplálni, ha érzem, hogy az lesz, akkor visszafojtom, és lelécelek a kapcsolatból. Félek a csalódástól... Azóta se volt 4 hónapnál hosszabb párkapcsolatom. Önbecsülésem a padlón...


24/N

2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehúzott egy rakás pénzzel. Megbocsájtottam, de aztán volt még egy húzása, (szakítás után), ezt már nem bocsájtom meg!
2012. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

19 éves voltam amikor megismerkedtem az exemmel,iszonyú nagy szerelem volt, gyorsan össze is költöztünk. Nagyon jó munkája volt, kérte h lépjek ki a munkahelyemről, hogy többet lehessünk együtt (előléptetés előtt álltam,életem nagy lehetősége volt,pláne ilyen fiatalon)Sülve-főve együtt voltunk,rengetek helyre utaztunk, igazi álom kapcsolatnak tűnt. Mindent meg kaptam tőle, és most nem az anyagiakra gondolok, hanem érzelmi téren, figyelmes volt, kedves stb.Majd egy nap avval jött haza, hogy külföldre kell mennie 6hónapra dolgozni, de 3hónap múlva mehetek utána. Láttam szerződést,mindent nem kételkedtem.Felmondtuk az albérletet, nem akartam egyedül lakni, visszamentem a szüleimhez. Volt nagy sírás,búcsúzkodás mind két részről. Majd nem jelentkezett többet.Nem lehetett elérni.Senki nem mondott nekem Róla semmit.Hetente jártam 2hónapig a temetőbe a szülei sírjához,mert ezt kérte,pedig nem is ismertem őket.Hónapokig vártam és reménykedtem, kifogásokat gyártottam, hogy miért nem keres.Fél év múlva össze futottam vele a helyi plázába, ahol a volt barátnőjével és a gyerekükkel volt. Át néztem rajta, nem akartam ott balhét, és nem is tudtam volna mit mondani.Mint utóbb megtudtam kamu volt az egész, soha nem ment ki dolgozni, de a mai napig nem tudom miért tette és nem is érdekel már.Ez több mint tíz éve volt.

Boldog vagyok a párommal és a kislányunkkal:)

2012. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!