Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttektől kérdezném,...

Felnőttektől kérdezném, mennyire tartjátok a kapcsolatot a testvéreitekkel, ha 250 vagy több km-re éltek egymástól? Milyen gyakran találkoztok, beszéltek egymással?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én itthon élek,ő elköltözött.Akkor 16 volt,én 11.

Amikor Magyarországon él,akkor havonta egyszer szoktunk találkozni,és beszélni.(mail-ezni,telefonálni nem szoktunk.)Mikor külföldön élt,volt hogy másfél évig nem találkoztunk.Jelenleg kb. 250 km-re lakik.


20/L

2012. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi elég gyakran beszélünk öcsimmel.Telefonon hetente kb egyszer,de facen szinte minden nap.

Én a munkám miatt sajnos nem igazán tudom meglátogatni,de ő 2 havonta kér szabit magának és jön hozzám hosszú hétvégézni :)

Jah,ő 19 fiú,én 23 lány :D

Nagyon örülök,hogy ilyen jó a kapcsolatunk :D

2012. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A km tök mindegy. Lehet jó kapcsolat 10000 km-ről is, és rossz 10-ről.


Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, hetente legalább egyszer beszélek az öcsémmel, és havonta egyszer tuti talizunk, bár néha csak pár percre.

2012. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 5000 km-re lakom a bátyámtól, majdnem minden nap beszélünk Facebook chaten vagy váltunk emailt, néha beszélünk telefonon vagy váltunk sms-t. Évente 2 alkalommal jön haza, és most először megyek hozzá látogatni.
2012. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne számítana a km?!Nem mindegy,hogy 2 utcával arrébb lakik,és nem látogat meg,vagy egy fél világ választ el.
2012. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb 350 kmre élünk egymástól (több mint 25 éve)

Átlag hetente beszélünk egymással telefonon, skypon (van, hogy kicsit több, mint egy hét, de van úgy, hogy 2 nap múlva)

Találkozni ritkábban szoktunk, ők évente 3-4-szer jönnek (a szüleink a szomszédunkban laknak, így két legyet üt egy csapásra), hol mindnyájan, hol csak a feleségével, hol csak a (felnőtt) gyerekével, de van úgy, hogy csak a testvérem.

Amíg kicsi volt a gyerekük, gyakrabban jöttek.

Mi 2-3 évente megyünk hozzájuk.

2012. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!