Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök a...

Mit csináljak? Megőrülök a családomtól 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és kikészítenek a szüleim.Bármit csinálok,az úgy nem jó nekik és csak veszekszenek velem.Van egy 4 hónapos húgom,aki folyton csak sír,ha nem látja anyát és már ebbe is beleőrülök,hogy egy éjszakát nem tudok gyereksírás nélkül végig aludni.Tegnap is azért kezdett el velem veszekedni anya,hogy tegyem be a húgom szekrényébe a ruháit,de mondtam neki,hogy az nem az én dolgom és elmentem itthonról.


Ők akartak gyereket,akkor ne én tartsam már rendben őt és a cuccait.Többet vagyok a barátomnál vagy a barátnőimnél,mint itthon,mert már nem bírom az állandó veszekedést.Meg pl. anya pár napja közölte velem,hogy olyan vagyok,mint egy ri***c,amiért hagyom,hogy a barátom ajándékokat vegyen és meghívjon mindenhová és mert megtudta,hogy lefeküdtem vele.Mikor mondtam neki,hogy talán azért hív meg mindig a barátom és vesz meg nekem elég sok mindent,mert ők semmire nem adnak pénzt és a barátomék elég jól állnak anyagilag,akkor elkezdte mondani,hogy ne beszéljek vissza,mert úgy pofon vág,hogy nem lesz kedvem visszaszólni.

Itthon rendbe teszem mindig a szobámat,elmosogatok magam után,szóval amihez nekem van közöm,azt megcsinálom.


Apa nincs olyan sokat itthon,szóval vele inkább hétvégén veszekszem,de az anyám idegbeteg.



2012. júl. 12. 14:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom... minden nézőpont kérdése. Örülj neki, hogy élnek még a szüleid, az enyémek meghaltak.
2012. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit önzőnek tűnsz a számomra.Belegondoltál már abba,hogy mi lenne ha a barátod egyszer csak rád unna,és egy másik csinos kislányt halmozna el a kedvességével?

Akkor persze jó lenne anya vállán sírdogálni.

Egy kisbaba érkezése mindig felforgatja mindenki életét.

Szerintem anyukádnak nem veled van baja,egyszerűen csak kimerült.Mivel nyár van,és tanulnod sem kell,nem szakadnál bele,ha nem csak azokat a dolgokat csinálnád meg,amihez úgy érzed,hogy közöd van,mert ők a te családod.

2012. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

15 évesen igazán segíthetsz az anyukádnak ebben-abban. Nem fogsz belehalni. Persze, tudom, könnyebb lázadozni, meg kiakadni. Mindezt azért, mert anyukád megkért egy nagyjából 5 perces munkára.

De ha te most azt gondolod, hogy milyen fárasztó egy babához éjjelente kelni, akkor gondolj abba is bele, hogy anyukád ugyanígy kelt hozzád is hónapokig vagy akár évekig is.

A beírásod alapján egy kis buta hisztis liba vagy. Bocsi, ha megsértődsz ezen, de eléggé így tűnik.

2012. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy picivel többet segíthetnél otthon. Hidd el anyukádnak sem a legjobb, hogy a kistesód éjszaka sír, de ez a csecsemőkkel jár. Te is pontosan ezt csináltad, ráadásul egykét hónapon belül elmúlik :). Egyébként higgy nekem addig jó, amíg pici, mer akkor nem kell vele hülye játékokat játszani. Néhány ruha elrakása nem olyan nagy dolog. Én nagyon szerettem a tesóimmal foglalkozni, még a pelenkázásnál is segítettem.


Ilyenkor nyáron besegíthetnél pl. a főzésnél, az nem olyan megerőltető és később még a hasznodra válik.


Az, hogy anyukád ilyenekért ribancnak tart az viszont hülyeség, pláne, hogy nem is ad zsebpénzt, ha elmennél valahova. Egyezzetek meg: te megcsinálsz vmi házimunkát, ő ad pénzt érte.

2012. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%

Te akarsz a pasidhoz költözni? Volt az a kérdés nem olyan rég.

Figyu, lényegében szexért cserében halmoz el a pasid. Én sem nézném jó szemmel, hogy a lányom ennyi idősen lefekszik a barátjával és mindenfélét elfogad a pasijától. Ez élősködés.

2012. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
9%

Teljesen igazad van, a gyereket maguknak csinálták. Nem a te dolgod foglalkozni vele.

Anyukád talán megbánta a gyereket, azért is idegbeteg, nem is csoda, nyilván ő sem alszik soha.

2012. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit nem vagy önző? Persze könnyebb a barátoddal kufircolni mintsem elpakolni a hugod cuccait. Költözz ki utcára. Meglátod f.sza lesz
2012. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem sírnék anya vállán,mert az égvilágon semmit nem beszélek vele,voltak már elég nagy gondjaim és sikerült megoldanom nélküle.

Ők akarták a gyereket,én mondtam,hogy nem valami jó ötlet.Azt mondták,hogy nekem nem lesz vele semmi dolgom...Szóval akkor ne várják már el,hogy most itthon legyen amiatt,mert takarítanom/pakolnom/főznöm kell,amikor amúgy napközben alig-alig vagyok itt.Lehet,hogy önzőnek tűnök,de van picit jobb dolgom is,minthogy itthon legyek a 30-35 fokba és főzzek,amikor nem is ebédelek itthon.

15 éves vagyok,szerintem normális,hogy nem pelenkázni akarok és gyereksírást hallgatni egész nap.

Nem akarok sehová sem költözni,főleg nem a barátomhoz,15 éves vagyok,elég érdekes lenne...XD

2012. júl. 12. 14:40
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Képzelem milyen nagy dolgokat oldottál meg nélküle, 15 évesen.

Hát, örülj neki, hogy ilyen anyád van, mert mellettem egy kis önző p.csának nem lenne jó élete.

Érdekes, én is rengeteget segítettem otthon amikor tini voltam, mégis normális életem volt, sőt nem is kellett lefeküdnöm senkivel hogy meghívjon egy hamburgerre.

2012. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Neveltetés kérdése minden. Téged egy elkényesztetett, hisztis, önző libának neveltek. Tudod, van az a mondás, hogy "Jön még kutyára eb!" meg hogy "Mindenki azt kapja vissza,a mit megérdemel!" stb... :P Te is visszafogod kapni, csak lehet hogy máshogy más formába...:P
2012. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!