Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok az eddigi életeteke...

Feladnátok az eddigi életeteket ezért?

Figyelt kérdés
Biztos munkahelyen dolgozom ahol ha nem is sok de nem minimálbérre bejelentett fizetésem van. Párom külföldön dolgozik. Feladnátok e az itteni életeteket, hogy együtt legyetek a párotokkal (akit nem mellesleg nagyon szerettek és hiányzik) úgy, hogy nem biztos hogy kint bejön a munka? Vagy ti mit tennétek meg ezért, hogy a párotokkal közös életet élhessetek végre?
2012. júl. 12. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Jó kérdést.Én talán feladnám.Ha nagyon szeretek valakit,akkor mindent megteszek,hogy vele legyek.
2012. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én mennék,a párom mellett akarnék lenni.
2012. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2012. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vágyom rá hogy vele legyek de bevallom őszintén félek. Az ismeretlentől és hogy hogy fogok boldogulni. Ő már 9 hónapja kint él.
2012. júl. 12. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Hm, ha látnék lehetőséget az ottani elhelyezkedésre, akár úgy is, hogy nem beszélem a nyelvet,(nem tudom milyen országról van szó) (idővel úgyis megtanulná)és mondjuk ezzel az emberrel hosszútávra terveznék (és persze nem 2 hete ismerjük egymást), akkor igen.


(mondjuk nekem nincs veszíteni valóm)


Ha ő már x ideje kint él, akkor tud majd segíteni is. Idővel pedig te is megismered a környéket, dolgokat. Valamennyire biztos, hogy befogsz tudni illeszkedni.

De ez mind idő és persze egyén kérdése.


Eleinte nem lesz könnyű.

2012. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Mennék.
2012. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Simán feladnám, nem gondolkodnék rajta túl sokáig. Azt mondod aránylag jó itthon a fizud, akkor ha kint kapsz majd hasonló munkát ott még jobb fizut kapsz ugyanezért. Persze nem könnyű, de mindenképp megéri. Idővel biztos találsz kint melót, még ha eleinte nem is a legjobbat, de nem kell feladni. Ott lesz a párod, szerintem jobban jársz ha mész.
2012. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp menj! Hosszútávon kell gondolkodni! Ha mész, csakis tanulhatsz az ügyből, csakis több lehetsz tőle! ÉS sokkal jobb életed (életetek) lehet, mint itthon! MENJ!!!!
2012. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2,5 éve vagyunk együtt és Németországról van szó. Idén áprilistól elkezdtem németet tanulni pont emiatt, hogy könnyebb legyen. Hosszútávon biztos megérné, mert itt sajna nem jutok egyről a kettőre. A fizetésem átlagos inkább az a "jó" benne, hogy arra vagyok bejelentve amit tényleg megkapok és jó a Cafeteria. Talán ami még visszatart, a szüleim, mert bár anyu azt mondja támogat de tudom ha oda kerülne a sor, hogy megyek akkor elkezdene az egész család támadni, hogy a biztosan a bizonytalanért meg majd nem jön össze mi lesz stb. Tudom nem kell ezzel foglalkozni de nem megy. Amúgy imádom a szüleim és 28 éves vagyok. Páromat nem szeretik a szüleim.
2012. júl. 12. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én feladtam de tudtam, h ha nem jön be max egy kaland, hisz 20 évesen még újrakezdhetek mindent. Nem is jött be, rá pár hónapra szakítottunk, de mivel előre bebiztosítottam magam, h ne tőle függjek, van munkám, barátaim, és beszélem a nyelvet. Örülök h nem tőle függtem
2012. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!