Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom 35 eves. Csaladdal el...

ARTANGEL kérdése:

Parom 35 eves. Csaladdal el meg. En bentlakasos vagyok. Meg nem akar osszekoltozni. Mar 34 vagyok. Csaladot szeretnek. Ok otthon fizetik le a hazat. Mas nemzetisegu. Felarab. Bekerulok en ebbe a kepbe.5 eves a kapcsolatunk mar. Maradjak vagy valtsak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én váltanék. 35 évesen 5 év után nem akar ennél többet, akkor ne számíts rá, hogy valami komolyan vesz téged.
2012. júl. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
oké, hogy félig arab, de a másik fele magyar? mert akkor nem olyan nagy a kulturális különbség. otthon, az melyik arab ország? ott már épül a ház? ő most odakinn él a szüleivel, vagy itt? 100%, hogy nincs másik feleség a képben?
2012. júl. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha ő félarab, én félmagyar, (írásod alapján) még akkor is nagyon gyorsan váltanék.

Ha pedig te nem is félmagyar, hanem pl. kicsi kínai vagy, ő pedig félarab, no akkor egyenesen futnék tőle.


Ne számíts rá, ha eddig nem hozta szóba a házasságot, családot, gyermeket, akkor ne pazarold rá az éveidet.

2012. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Na igen, azt vedd figyelembe, hogy az arab az egy a mienktől teljesen más, radikálisan eltérő kultúra, ott teljesen szabad és törvényileg is engedélyezett a nálunk és minden civilizált államban tiltott többnejűség, a poligámia.


Te pedig gondolom nem akarsz egy lenni a sokból. Melyik nő akarna?!


Szerintem válts.


Mit értesz azalatt,hogy bentlakásos vagy?


Bentlakásosnak egy iskolát, egy zárdát, egy gimnáziumot meg egy szociális otthont és hasonlókat szokás nevezni.Emberre nem használjuk ezt a fogalmat.

2012. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nevezték a kollégiumi ellátást a bentlakásosnak. Amikor az állandó lakhely akkora távolságban volt, hogy a diákok csak max. havonta egyszer utaztak haza. Ők voltak a bentlakásosak.

Ezért gondolom, hogy a kérdező sem magyar állampolgár, hanem valamelyik egyetem kollégiumában lakik.

2012. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy bentlakásos vagy? 34 évesen vagy kollégista vagy ez mi? "Ok otthon fizetik le a hazat." Ez mit jelent?
2012. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést!Hol vagytok jelenleg?Mi az hogy te bentlakásos vagy 35-évesen?Ők mit fizetnek,Nem értem!

Szerintem te sem lehetsz magyar,elég értelmetlen az egész.

2012. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Kicsi sárga nő vagyok! :)
2012. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen bent lakom egy szallodaban. Egyetemet vegzett a baratom.En magyar vagyok o pedig angol es felarab. A csalad talan ellenzi amit valojaban nem tudok pontosan. jartam mar naluk nem egyszer, de a fuggony mogott nem tudom mi jatszodik. Szeret engem de ket szek kozott lehet, amit nem tudok.Csaladnal lakik, s gondolom fugg toluk,s zsarolhassak hogy nem kap semmit akkor.Sokaig nem volt munkaja,mar dolgozik de anyagilag sokaig nem volt penze.
2012. júl. 13. 18:06
 10/11 A kérdező kommentje:
a csalad vett fel kolcsont a hazra,s le kell fizetni.
2012. júl. 13. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!